VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Havířovské kluziště čekají o víkendu poslední žákovské turnaje

27.03.2015 | David Motloch

Téměř všechny havířovské kategorie již mají úspěšně za sebou letošní sezónou. Po nadcházejícím víkendu se k nim přidají i žáci ročníku 2005, 2006 a mladší. Ty čekají v sobotu a neděli závěrečné turnaje, které definitivně uzavřou letošní žákovskou sezónu. Pod záštitou PaedDr. Milady Halíkové, poslankyně Parlamentu ČR, se tak v sobotu uskuteční JARNÍ TURNAJ 4. tříd, v neděli poté ZAMYKÁNÍ LEDU pro 3. třídy. Na obě akce jste srdečně zváni!

Jarní turnaj

V sobotu 28.3. proběhne v K&K PNEU Aréně závěrečný turnaj ročníků 2005 a mladších pod názvem JARNÍ TURNAJ. Této akce se dohromady zúčastní čtyři mužstva. Kromě startu domácího Havířova se na ledě představí také celky SK Karviná, HC Orlová a HC ZUBR Přerov.

Celodenní turnaj startuje v 8:00 úvodním utkáním Havířova s Karvinou, finální zápas je na programu v 17:00. Hrát se bude klasickým způsobem, tedy každý s každým, na celé hřiště a 3x15 minut. Ihned po skončení posledního zápasu se uskuteční vyhlášení výsledků a předání týmových i individuálních ocenění.

Rozpis zápasů Jarního turnaje

8:00 - Havířov - Karviná
9:45 - Přerov - Orlová
11:30 - Karviná - Přerov
13:30 - Havířov - Orlová
15:15 - Karviná - Orlová
17:00 - Havířov - Přerov

Zamykání ledu

O den později, tedy 29.3. se odehraje na havířovském kluzišti turnaj ročníků 2006 a mladších. Jednat se bude oficiálně o poslední turnaj letošní sezóny. Pravidla a systém turnaje jsou stejná. Pro "třeťáky" to tedy bude turnajová premiéra na velkém kluzišti!

Za účasti týmů AZ Havířov, HC Vsetín, HCM Warrior Brno a HC ZUBR Přerov, se harmonogram turnaje rozdělí opět na šest utkání, rozložených do celého dne.

Rozpis turnaje Zamykání ledu

8:00 - Havířov - Přerov
9:45 - Vsetín - Brno
11:30 - Přerov - Vsetín
13:30 - Havířov - Brno
15:15 - Brno - Přerov
17:00 - Havířov - Vsetín

Oba turnaje proběhnou pod záštitou PaedDr. Milady Halíkové, poslankyně Parlamentu ČR, která na tyto akce přispěla. Klub HC AZ Havířov 2010 jí tímto děkuje, stejně jako dalšímu partnerovi akce - firmě The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o., která je výrobcem sladkostí Juicee Gummee. Na oba turnaje jste všichni srdečně zváni. Zároveň tím máte možnost vychutnat si letos, před rozpuštěním ledu, poslední hokejovou akci v K&K PNEU Aréně!