Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

3. třída se zúčastnila mezinárodního Velikonočního turnaje v Bohumíně

13.04.2015 | Tomáš Vlček

Na úplný závěr hokejové sezony pořádal HC Bohumín o víkendu 4. a 5. dubna 2015 mezinárodní Velikonoční turnaj pro hráče ročníku narození 2006 a mladší. V silné konkurenci devíti týmů se neztratili ani malí azeťáci, kteří ve velmi těžké konkurenci vybojovali 6. místo.

Havířovští hokejoví třeťáci mají za sebou velmi náročnou a úspěšnou sezonu. Definitivně se s ní rozloučili na dvoudenním klání se soupeři opravdu zvučných jmen. Stejně jako oni totiž do Bohumína zavítali hokejové naděje čtyř extraligových týmů ze dvou zemí a také další velmi silní soupeři.

Během velikonočního víkendu se zde postupně utkali systémem „každý s každým“ s osmi soupeři, a to HC Bohumín, HC Vítkovice STEEL, HC Olomouc, HC Sparta Praha, HC Spartak Uherský Brod, HC Mladí Draci Šumperk, MsHK Žilina a HC Slezan Opava. Program turnaje doplnil v sobotu večer zápas starých gard Bohumína a Třince. Vítězství si nakonec odvezli Mladí Draci ze Šumperka, AZ bral šesté místo.

Výsledky HC AZ Havířov

AZ - Bohumín 3:6
AZ - Vítkovice 6:9
AZ - Opava 13:4
AZ - Šumperk 3:6
AZ - Olomouc 1:8
AZ - Žilina 9:7
AZ - Sparta 4:7
AZ - Uherský Brod 16:1

Konečné pořadí Velikonočního turnaje v Bohumíně 2015

1. HC Mladí Draci Šumperk
2. HC Olomouc
3. HC Bohumín
4. HC Vítkovice Steel
5. HC Sparta Praha
6. HC AZ Havířov
7. MsHK Žilina
8. HC Slezan Opava
9. HC Spartak Uherský Brod

Sestava HC AZ Havířov

Jirásek – Zielinski, Toma, Kozačka, Jurček, Grygar, Gnida, Polach, Karas, Ščerba, Jarolím
Trenéři: Jan Littner a Luděk Jarolím

Malým azeťákům děkujeme za reprezentaci a přidáváme několik fotografií ze zápasů a slavnostního vyhlášení výsledků.