VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ GLOBUS CUP v minikopané již tuto sobotu, přijďte se podívat

25.04.2016 | Josef Nudera

Již tuto sobotu 30. dubna 2016 se uskuteční v areálu MFK Indiáni Havířov turnaj v minikopané. Start je od 9 hodin. AZ Havířov a HM Globus zve na tradiční turnaj v minikopané, který se bude konat i letos. Opět se do něj zapojí 8 týmů.

Tradiční turnaj v minikopané AZ GLOBUS CUP 2016 je opět tady! Znovu se po roce utká 8 celků v turnaji, který je pod záštitou HM GLOBUS. Turnaj se bude hrát opět systémem dvou základních skupin, stejně jako tomu bylo v minulém roce. Start turnaje je v 9 hodin.

Dva týmy z každé skupiny postoupí do semifinále hlavní soutěže, následně se bude hrát o 3. místo a finále. Čtyři týmy, které nepostoupí do hlavní části, budou hrát útěchu, která se bude hrát stejným způsobem.

Opět se bude hrát na čtvrtině fotbalového hřiště do kříže, aby si zápasy nepřekážely. Bude se hrát systémem 5+1, stejně jako v loňském ročníku.

Vstup na akci je opět zdarma. Přijďte se podívat a pobavit s AZetem!

Obsazení letošního turnaje:

AZ Havířov, HC Kopřivnice, RUMBOYS Havířov, KA Club, GLOBUS Team, Panteři Havířov, HZ 2010, AZ Havířov legend´s.

„Chtěl bych pozvat všechny fanoušky, aby se přišli podívat na turnaj. Bude to opět dobrá zábava a možnost, jak se po sezoně zase sejít. Vstupné je jako vždy zdarma“ řekl Robin Pavlas.

Partneři akce: