Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ Havířov zve na AZ GLOBUS CUP v minikopané

07.05.2015 | Josef Nudera

V areálu MFK Indiáni Havířov se v pátek 8. května 2015 uskuteční turnaj v minikopané, který nese poprvé název AZ GLOBUS CUP, kdy se právě HM GLOBUS stal hlavní partnerem turnaje. Akce bude mít zajímavé obsazení, můžete se těšit na současné i bývalé hráče AZetu, fanoušky a mnohem více. Vstup na akci je zdarma. Začátek od 9 hodin. Nově aktualizované o sestavy některých týmů!

Poprvé se v termínu 8. května 2015 bude konat turnaj v minikopané, který nese název AZ GLOBUS CUP 2015, hlavním partnerem tohoto turnaje se stal právě HM GLOBUS pod záštitou pana ředitele Romana Karlíka.

Turnaj se bude hrát systémem dvou základních skupin, kde se bude hrát každý s každým. Hrací čas je 2x15 minut. První dva celky ze skupiny A budou hrát semifinále do kříže s prvními dvěma celky skupiny B. Pak také o třetí místo a finále. Stejně bude pokračovat i skupina Poháru útěchy, kde je systém stejný jako v hlavní soutěži a vítěz obdrží cenu útěchy. Každý tým obdrží nějakou cenu.

Minikopaná se hraje na čtvrtině hřiště do kříže, aby si zápasy nepřekážely. Nejvýše se budou hrát dva zápasy současně. Hraje se systémem 5 +1.

Týmy, které se v turnaji představí, jsou již dané. K turnajovému obsazení se vyjádřil Robin Pavlas. „Letos je v turnaji jedna novinka. Vedle týmů AZ „A“ a AZ „B“, ve kterých budou hrát aktivní hráči AZetu, letos nastoupí i tým s názvem AZ Legends, kde mimo jiné nastoupí bývalí hráči AZetu jako je Robert Machálek, Robert Najdek, Vít Stránský, Patrik Rimmel, já, Honza Daneček, Luděk Lhotský. Je také pozvaný Petr Kanko, který ještě neví, co bude. Dále Petr Prokop, Karel Vydra, Filip a Dan Semanovi. Dále jsou tam kluby z řad fanoušků, za což jsem moc rád. Je to Havířovská zvěr a RHB. Účast přislíbili jak Bradka, tak ale i Slon. Opět přijede tým HC Vítkovice v podání Wernera Hartmanna, také bývalého hráče AZetu. Posledním týmem bude KA Club, který bude skládat Aleš Bambula. Dále také Panteři Havířov pod vedením Vládi Bolka, který vede Havířovskou hokejovou ligu a má na starosti i Pantery.

Už podle slov Robina Pavlase je na co se těšit. Dále je ale pro fanoušky připravený stánek s grilováním. Vše bude zajišťovat HM GLOBUS.

Sestava AZ Havířov A (starší):

Maruna, Kanko, Klimša, Matoušek, Jonáš, Maliník, Ostrčil, Kuča

Sestava AZ Havířov B (mladší):

Matějek, Kurovský, Bednář, Rimmel, Vyčesaný, Turšner, Tomšů, Graca, Křibík

Sestava AZ Legends:

Šlosar Pavel, Daneček Jan, Pavlas Robin, Rimmel Patrik, Piecha Martin, Lukáš Daneček, Haas Radim, Ryška Martin, Frait Jiří, Červenka Paša

Dále je potřeba poděkovat dalším partnerům jako je KA Club, RS Fish, Bernard, Marlenka, Květinová Café Galerie Petra, GBAGBOS Systém a SSRZ. Také ale především hlavnímu partneru HM GLOBUS.

„Chtěl bych pozvat všechny milovníky fotbalu, aby se přišli podívat na hráče AZetu. Všichni věříme, že na turnaji bude bohatá návštěva, vstup je zdarma,“ dokončil pozváním na turnaj Robin Pavlas.