Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ RESIDOMO Havířov se zapojí do charitativního týdne WSM Ligy

14.11.2017 | Josef Nudera

Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc. Tak zní slogan 2. ročníku charitativního týdne WSM Ligy, který se uskuteční 20. - 26. listopadu 2017 a do jeho průběhu se zapojí všechny kluby WSM Ligy. O co se konkrétně jedná a pro koho se tento týden uskuteční? Společně si projekt a jeho průběh představme.

Charitativní týden WSM Ligy se koná letos teprve podruhé. Akce se skládá ze dvou částí.

V první části podpoří každý klub svou vybranou organizaci ve svém městě (AZ Havířov takto podpoří dětské oddělení havířovské nemocnice) věcmi, které jako fanoušci můžete přinést.

Ve druhé části se pak na stránce sportovniaukce.cz budou dražit nejen fans předměty, ale také zážitkové akce, které vložil i AZ RESIDOMO Havířov.

V loňském roce se pomocí tohoto týdne prostřednictvím aukce podařilo přinést přes 50 tisíc pro fond Klokánek. K tomu bylo při sbírkách na jednotlivých zápasech získáno velké množství plyšových hraček, plen, knížek a dalších užitečných věcí pro vybrané organizace v jednotlivých městech.

Jak už bylo řečeno AZ RESIDOMO Havířov podpoří dětské oddělení havířovské nemocnice. Na domácí zápas s Přerovem, který se koná ve středu 22. listopadu 2017 od 18 hodin, stačí donést věci, které udělají dětem radost a vložit je do připravených boxů u vstupu do GC Arény.

"Kromě stavebnic, společenských her, knih, omyvatelných hraček a CD je také vhodné donést pastelky, fixy, spotřební materiál nebo omalovánky. Z hygienických důvodů není možné nosit plyšové hračky" říká marketingový manažer AZ RESIDOMO Havířov Martin Kučera.

Předání takto vybraných věcí proběhne přímo na dětském oddělení havířovské nemocnice za účasti hráčů A týmu.

V případě, že chcete vědět koho můžete potěšit, pojďme si představit dětské oddělení havířovské nemocnice. Oddělení má celkem 38 lůžek pro dětské pacienty a 12 lůžek určených pro doprovod dětí. Na dětském oddělení jsou hospitalizovány děti ve věku od 0 do 19 let, kterým je poskytována komplexní diagnostická a léčebná péče.

Havířov tradičně podporuje dětské oddělení havířovské nemocnice

Ve druhé části akce se budou dražit nejrůznější fans předměty, ale i zážitkové akce, které do aukce věnují všechny kluby WSM Ligy. Peníze za tyto vydražené předměty a zážitkové akce budou stejně jako v minulém roce předány organizaci FOD – Klokánek. Oficiální web organizace: ZDE

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

AZ RESIDOMO Havířov věnoval do veřejné aukce (na této stránce: sportovniaukce.cz) řadu fanouškovských předmětů, ale i zážitkových akcí k dražbě. Co do aukce AZ vložil?

• Podepsaný hráčský dres z loňské sezony všemi hráči
  • 3x plakát A týmu z letošní sezony podepsaný všemi hráči
  • Balíček fanouškovských věcí (šála, tričko, propiska, nálepka, vůně do auta)
  • 2x vstup zdarma na vybrané domácí utkání AZ RESIDOMO Havířov s donáškou piva a klobásy na vybrané místo
  • Domácí zápas jako redaktor - fanoušek zažije zápas jako redaktor klubu
  • Možnost strávit průběh zápasu v boxu časoměřičů na trestné lavici
  • Vybraná třetina vybraného domácího utkání na střídačce A týmu - fanouškovi se tak naskytne jedinečný pohled na práci týmu a bude tak ještě více jeho součástí
  • Trénink A týmu zblízka – fanoušek zažije možnost nakouknout před tréninkem do šatny a poté strávit trénink z bezprostřední blízkosti na střídačce
  • Výjezd na venkovní utkání s týmem - dokonalá příležitost zažít zápas na cizím stadionu jako člen týmu
  • Společný oběd s hráči A týmu před domácím utkání - možnost nakouknout do "kuchyně" hráčů a vychutnat si oběd tak trochu jinak

Pojďme společně dokázat, že díky hokeji a jeho fanouškům můžeme pomoci dobré věci a podpořit ty, kteří to opravdu potřebují – společně dejme radost těm, kteří neměli v životě takové štěstí.

Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc.