Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ chystá oslavy výročí. Fanoušci, zapojte se a pomozte s přípravami!

18.03.2018 | Klub

H A V Í Ř O V - Hokejový klub AZ Residomo Havířov oslaví v letošním roce 90. výročí své existence. K důstojnému oslavení tohoto výročí připravuje celou řadu akcí a zapojit chce i své fanoušky. Ti budou mít možnost navrhnout výroční logo, zapojit se do pracovní skupiny a také poskytnout dobové materiály související s historií klubu.

Soutěž o nejlepší logo k 90. výročí

Jako první aktivita směrem k fanouškům je vyhlášena Soutěž o nejlepší logo k 90. výročí klubu. Své návrhy mohou zájemci zasílat do 10. dubna 2018 na emailovou adresu marketing@hc-havirov.cz. Autor vítězného loga bude oceněn permanentní vstupenkou na další sezónu a finanční odměnou.

Shromažďování dobových materiálů k historii klubu

Dále klub vyzývá všechny fanoušky, aby v souvislosti s připravovanými oslavami 90 let od založení, pomohli shromáždit jakékoliv dobové materiály – fotky, nahrávky, kartičky, výstřižky z novin apod. - COKOLIV spojeného s historií klubu. Tyto materiály mohou buď zasílat elektronicky na emailovou adresu 90let@hc-havirov.cz, nebo nosit osobně sekretáři klubu Robinu Pavlasovi (kancelář hned vedle vrátnice Gascontrol Arény).

Pracovní skupina fanoušků k přípravě oslav výročí klubu

K přípravám oslav bude také vytvořena speciální pracovní skupina fanoušků. Každý, kdo by měl zájem být její součástí, ať napíše e-mail na marketing@hc-havirov.cz a uvede své zkušenosti s organizováním akcí a důvod, proč právě on by měl být vybrán do této pracovní skupiny.

Další podrobnosti k chystaným oslavám budeme přinášet průběžně na klubovém webu a facebookovém profilu.