Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ sladil své barvy

23.08.2014 | Tomáš Vlček

V pátek se na havířovském náměstí Republiky uskutečnila velkolepá akce Jednotný AZ, aneb ladíme barvy. Díky partnerovi klubu, firmě K&K PNEU, dostali pro letošní sezonu všechny týmy od 3. třídy po juniory nové dresy. Celý AZ tak bude mít k dispozici jednotné dresy v bílé a modré variantě. Akci doprovázel bohatý doprovodný program a klubu z pódia popřál vše nejlepší do nové sezony i primátor Zdeněk Osmanczyk.

Celá akce začala už po poledni. Všem návštěvníkům byl k dispozici stánek s občerstvením od Hypermarketu GLOBUS, stánek AZ FANSHOPU a AUTUDŮM VRÁNA nabízel zdarma zkušební jízdy se všemi modely vozů Škoda.

Autor: Karel Vaculík

Od 15. hodiny začal přítomné roztančovat DJ Rosťa Jež. Pak jej na pódiu vystřídali mladí tanečníci a tanečnice z Limit Dance Company. A po 16:00 už přišel hlavní bod programu. Slavnostní předání nových dresů. Na pódium, za dohledu prezidenta klubu Jaroslava Mrowiece, manažera Patrika Rimmela a primátora Zdeňka Osmanczyka, nejprve nastoupilo kompletní A mužstvo, realizační tým a další lidé, bez kterých by nemohlo hokejové dění v K&K PNEU aréně fungovat – za box časoměřičů to byli pánové Láďa Krč a Karel Osvald, a dále pak zdravotnice Anna Pospíšilová.

Autor: Karel Vaculík

Pak se na pódiu postupně představily všechny žákovské a mládežnické týmy, které budou letos bojovat v nových dresech AZetu (chyběli jen osmáci a starší dorost, kteří bojovali na turnajích mimo Havířov).

Autor: Karel Vaculík

Nechyběla ani přání do nové sezony. Primátor Havířova Zdeněk Osmanczyk poděkoval klubu i fanouškům za reprezentaci města a popřál všem hráčům do nové sezony hodně zdraví, žádná zranění a spoustu vítězství. Vyjádřil i přání, aby se klubu ve spolupráci s městem podařilo zrealizovat důležitou výstavbu druhé ledové plochy v Havířově. Prezident klubu Jaroslav Mrowiec vyjádřil spokojenost s nárůstem počtu těch nejmenších hokejistů v přípravce a přidal poděkování rodičům malých hokejistů za jejich obětavost, s jakou pomáhají při jejich hokejovém růstu.

Autor: Karel Vaculík

Fotografové následně vytvořili unikátní společný snímek téměř všech azeťáků, a pak už se mohli fanoušci „vrhnout“ na hráče a pořídit si s nimi fotografie nebo si je nechat podepsat. Z pódia jim k tomu hrála havířovské kapela Nebe, která je velkým fanouškem AZetu a klub jejím členů za to na oplátku daroval dresy.

Autor: Karel Vaculík

Po 18. hodině už se přítomní usadili v okolních hospůdkách, kde ještě dlouho probírali hokejové i nehokejové věci.