Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZet uspořádá třetí ročník tenisového AZ OPEN, přijďte se podívat

09.07.2014 | Josef Nudera

Již třetím rokem bude pokračovat tradice klubového tenisového turnaje čtyřher AZ OPEN. V letošním roce se bude hrát v termínu 23. srpna v tenisovém areálu Tenis Hill Havířov v Životicích. Na všechny přihlášené opět čeká netradiční atraktivní způsob losování zápasů, který v minulých letech sklidil velkou chválu. Doraž se na turnaj podívat i ty. Na akci se objeví sponzoři, hráči AZetu, fanoušci. Sraz v 8:30.

AZ OPEN je tenisový turnaj čtyřher, který se konal poprvé před třemi roky, a už v té době se potkal s velkou úspěšností. Každý rok se tedy tato tradice opakuje a turnaje se pravidelně účastní bývalí hráči AZetu, členi vedení, současní hráči A týmu, hokejové osobnosti z kraje, sponzoři, ale také fanoušci. Jedná se o jedinečný zážitek zahrát si po boku lidí, které znáte z ledu, popřípadě z manažerského křesla.

Systém turnaje je zaveden velmi atraktivním způsobem. Nejprve se odehrají základní skupiny, kde je formou losu do každého zápasu poskládán jiný tým (jiná dvojice), hráči pak sbírají ze čtyřher body na svoje konto. Po skončení základních skupin se podle pořadí turnaj opět znovu vylosuje a tento los vám už určí spoluhráče až do konce turnaje, do jeho vyřazovací části. Opět se bude hrát hlavní soutěž a soutěž útěchy.

Hráči jsou nyní už do turnaje přihlášeni. Stále se však můžete přijít podívat a prožít pěkný den s havířovským AZetem.

Pořadí minulých ročníků

2. ročník 2013 - Ondráček / Valdman (ve finále porazili dvojici Říčka / Turčina), třetí místo brala dvojice Stránský / Jandora

V soutěži útěchy triumfovala dvojice Mrowiec / Klimša

Fotogalerie ročníku 2013