Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZeťáci besedovali na Dni pro rodinu

20.05.2018 | Martina Kotulová

Čtvrteční Den pro rodinu, který pořádala společnost Residomo, měl nabitý program plný zajímavých aktivit. Vše se neslo v duchu hesla „Společně a bezpečně ve zdraví i nemoci“. Děti i dospělí si mohli v Komunitním centru Lučina vyslechnout informace od různých institucí - od zástupců nemocnice, policie, Armády spásy, Slezské Diakonie a mnoha dalších. Jedním z bodů programu pak byla i návštěva hráčů AZetu.

Obránci Jakub Dudek, Jaroslav Mrowiec a brankář Ondřej Bláha strávili čtvrteční odpoledne ve společnosti více či méně zvídavých návštěvníků a besedovali s nimi nejen o hokeji. „Lidi se zajímali o naše hokejové začátky, jak to mají hokejisté se školou nebo jak jsme se dostali právě do Havířova. Ptali se nás na hokejové, ale i osobní věci, třeba jestli máme hodně fanynek. Bylo to příjemně strávené odpoledne,“ hodnotí s úsměvem Ondřej Bláha.

Setkání probíhalo formou besedy, kde kluci představili sebe a post, na kterém hrají a pokračovali zodpovídáním otázek. „Probrali jsme také mistrovství světa a pánové tipovali výsledek zápasu České republiky s USA, bohužel se ale nikdo netrefil. Pozvali nás také na zápasy týmu a my se těšíme, až přijdeme zafandit,“ říká jedna z organizátorek akce Šárka Plecháčková.

Příjemné odpoledne završila autogramiáda hráčů.