VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Daniel Seman novou posilou AZetu

17.08.2016 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Návrat ztraceného syna, tak by se dalo ve stručnosti popsat příchod Daniela Semana do AZetu. Zkušený obránce se totiž vrací do klubu jehož je odchovancem po dlouhatánských 17 letech!

Odchovanec Havířova mezitím působil v české extralize v týmech Vítkovic, Plzně či Třince, ve kterých odehrál více než 500 utkání a získal jeden mistrovský titul (Třinec 2011) a další tři medailové příčky (Vítkovice 1998, 2001, 2002). Zkušenosti má ale také ze Slovenska (titul se Slovanem Bratislava), východní Asie (korejský Anyang Halla) či Ukrajiny (Berkut Kyjev). Naposledy hrál 2 sezony v Běloruském týmu Neman Grodno, s nímž si loni zahrál i ligu mistrů.

"Jsme rádi, že podařilo dotáhnout Danův příchod do AZetu. Počítáme s tím, že nám Dan zvedne kvalitu svým přístupem i zkušenostmi na ledě i v šatně", říká manažer Patrik Rimmel.

"Za nabídku od AZetu jsem rád, jinde do 1. ligy bych nešel a na extraligu už to v mém věku není. Do Havířova se vracím i kvůli rodině, protože se mi čím dál míň chce být daleko od svých nejbližších", uvádí Dan a dodává: "Jsem připraven na to, že se ode mně hodně očekává, ale myslím, že když budu dobře připraven fyzicky, tak to herně zvládnu. Každopádně se na zápasy v dresu AZetu moc těším a věřím, že bude na naše zápasy i letos chodit co nejvíce fanoušků."
V současném AZetu už jedno jméno Seman figuruje. Jedná se o Danova syna Denise, který se vydal v otcových šlépějích. Dalším hokejistou v rodině je pak Danův mladší bratr Filip Seman, který působí v Dukle Jihlava.

Přejeme Danovi hodně zdaru v dresu AZetu!