Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Děkujeme K&K PNEU za dlouholetou podporu

11.05.2017 | Petr Miklas

Společnost K&K PNEU se rozhodla po pěti letech ukončit spolupráci s hokejovým klubem AZ Havířov. Důvodem je změna v marketingové a obchodní strategii tohoto dlouholetého partnera klubu. Více v následujícím článku.

Spolupráce s K&K PNEU začala roku 2011 a od začátku byla na velmi vysoké rovni. K&K PNEU je špičkou ve svém oboru, tedy v oblasti prodeje pneumatik a poskytování dalších autoslužeb. Vedení našeho klubu s vedením této firmy vždy při jednáních našli společnou řeč a domluvili se na spolupráci ve prospěch ledního hokeje v Havířově.

K&K PNEU nepodporovalo jen A tým, ale také mládež. Před třemi lety firma kompletně financovala výrobu dresů a štulpen pro všechny žákovské a mládežnické týmy. Toho si vedení klubu velice cení, protože mládež v těchto dresech hraje dodnes. Výše příspěvku od této firmy se promítla i do pojmenování naší haly - K&K PNEU Aréna. A v době, kdy AZ hrál druhou ligu, bylo K&K PNEU brigádním zaměstnavatelem několika našich hráčů.

Ale všechno jednou končí, vedení firmy K&K PNEU se rozhodlo změnit svou obchodní a marketingovou strategii a spolupráci s AZ Havířov ukončit. Prezident klubu Jaroslav Mrowiec toto rozhodnutí komentoval takto: „Dlouhodobé podpory ze strany K&K PNEU si velmi vážím a děkuji jim za vše, co pro AZ Havířov za poslední roky udělali. Jednalo se o velmi kvalitní partnerství, spolupráce probíhala na vysoké úrovni. Naše cesty se nyní bohužel rozcházejí, já však společnosti K&K PNEU přeji do budoucna mnoho úspěchů.“

S odchodem tohoto partnera sice AZ Havířov ztrácí velkou podporu, ale není důvod obávat se nějakých finančních problémů. „Každoročně jsme se na tuto variantu připravovali a intenzivně jednáme s několika partnery o možnosti propojit jejich jméno s názvem haly na hokejem v Havířově. O výsledku těchto jednání budeme informovat naše fanoušky na webových stránkách,“ uzavírá Mrowiec.