VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Dnes proti Motoru

09.11.2014 | Petr Miklas

Hráči AZetu se hned po utkání v Chomutově přesunuli do Českých Budějovic, kde dnes od 17 hodin nastoupí proti místnímu Motoru.

Bod z Chomutova je pro AZ rozhodně úspěchem, na který dnes budou chtít hokejisté v Českých Budějovicích navázat. Přesun na jih Čech proběhl hned po zápase, hráči dorazili do hotelu o půlnoci a šli hned spát.

Dnes havířovští hokejisté absolvovali rozbruslení a již se připravují k zápasu. Jak již bylo předem avizováno, dnes nastoupí pouze sedm obránců, protože Oldřich Horák společně s Robertem Říčkou odjeli do Zlína. Na místo Říčky nastoupí Tomáš Matějek.

České Budějovice sehrály svůj minulý zápas již v pátek na ledě Ústí nad Labem, kde zvítězily 2:3 brankou z poslední minuty. Josef Straka si dvěma asistencemi upevnil vedení v kanadském bodování první ligy.

Sestavy týmů v posledních zápasech

AZ Havířov: Daneček – Bezuška, Bahounek, Repe, Lenďák, Graca, Horák, Matějíček, Foltýn – Maruna, Pechanec, Sztefek, Rimmel, Tomi, Klimša, Haas, Jakůbek, Fořt, Šlahař, Jiránek, Říčka

Motor České Budějovice: Bláha – Mucha, Punčochář, Vráblík, Jakub Suchánek, Semrád, Chmelíř, Dan Růžička – Švihálek, Pajič, Kuchejda – M. Heřman, J. Straka, Nouza – Prokeš, Rob, Vaniš – Daniel Boháč, Trummer, Švec.

Jak je již zvykem, i dnes pro Vás bude připraven textový on-line přenos zde.