Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

ELKA NOVA s.r.o. novým partnerem AZ Havířov

20.07.2016 | Jozef Valenčík

Vedení AZ Havířov přichází s další pozitivní zprávou, v minulých dnech byla podepsána spolupráce s firmou ELKA NOVA s.r.o., která se zařazuje mezi stříbrné partnery klubu. Společnost se zaměřuje na výrobu a prodej stavebního materiálu, poskytování služeb stavebními mechanizmy a mnoho dalšího.

Firma byla založena v roce 1992, o dalších pět let později, po k zakoupení areálu v Horní Suché, došlo k výstavbě administrativní budovy, 60tunové nájezdové váhy a kovoobráběčské a opravárenské dílny se zaměřením na údržbu a opravu dopravní techniky a těžkých stavebních strojů.

Další rozšíření firmy přišlo v roce 2004, kdy byla instalována a zprovozněna betonárna ELBA EMM30 a v následně v roce 2007 další betonárna s označením BP1000, to vše za účelem zvýšení výrobní kapacity.

V současné době firma zaměstnává zhruba 70 zaměstnanců a mezi její hlavní činnosti patří:

• výroba čerstvých betonových směsí s možností jejich dovozu
  • prodej baleného cementu, sypkých hmot, okrasného kameniva, pevných paliv
  • poskytování služeb stavebními mechanizmy
  • výkopy základů rodinných domů, výkopové práce
  • práce jeřáby do 28 tun
  • terénní úpravy včetně úpravy svahů
  • čištění vodních toků včetně úpravy břehů
  • mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava
  • přeprava stavebních strojů, převoz materiálu

Manažer klubu Patrik Rimmel ke spolupráci dodává: „Jsme rádi, že jsme se domluvili na spolupráci s další úspěšnou havířovskou firmou. Pan Galaňuk je fanoušek Azetu, dohodli jsme se prozatím na roční spolupráci. Firma se zařazuje mezi naše stříbrné partnery.“

Podrobnější informace o firmě přináší její webové stránky.