VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

HC AZ Havířov a K&K PNEU s.r.o. – 5 let úspěšné spolupráce

21.05.2015 | Tomáš Vlček

Od svého znovuzrození v roce 2010 se hokejový klub AZ Havířov vydal po sportovní stránce cestou maximální podpory výchovy malých hokejistů a vybudování týmu mužů na vlastních odchovancích. Po ekonomické stránce vsadil na spolupráci především s městem Havířov a místními firmami. A jednou z nich byla i společnost K&K PNEU s.r.o.

Společnost K&K PNEU s.r.o., provozovatel webového portálu rajpneu.cz je jedním z největších prodejců pneumatik, ocelových a alu disků, AKU baterií, působící po celé České republice, ale i v zahraničí. Společnost K&K PNEU s.r.o. patří, spolu s městem Havířov, k nejvýznamnějším partnerům HC AZ Havířov a klub podporuje téměř od samého počátku.

Společnost K&K PNEU s.r.o. je stabilním partnerem klubu již pátým rokem a vzájemná spolupráce je na velmi dobré úrovni. Pro nadcházející sezónu došlo dokonce k navýšení plnění ze strany společnosti, a jak říká manažer klubu Patrik Rimmel:

"Je velmi těžké získat v tomto kraji partnera na takovéto úrovni a ještě mnohem těžší je takového partnera udržet. Nám se zatím vzájemná spolupráce daří a my si toho moc vážíme. Velmi dobře si uvědomujeme, že bez města a podpory tohoto partnera by bylo nemyslitelné hrát hokej na takové úrovni, na jaké se v Havířově v posledních sezónách hraje. Během naší vzájemné spolupráce, a tedy i díky podpoře ze strany K&K PNEU s.r.o., se nám podařilo vyhrát druhou ligu, vybojovat postup do 1. ligy a i v ní hrát už druhou sezónu v horní polovině tabulky.“

Velmi cenné pro hokejový klub je, že firma K&K PNEU s.r.o. nepodporuje v HC AZ Havířov jen kategorií dospělých, ale sleduje také mladé hokejisty. Nejviditelnějším příspěvkem v tomto směru bylo, mimo jiné, loňské pořízení nových dresů pro žákovské a mládežnické kategorie od 3. třídy až po juniory.

Společnost K&K PNEU s.r.o. dění v havířovském hokeji bedlivě sleduje. Partnerství je založeno na společné důvěře a o to víc si v klubu spolupráce váží.

"Stále se snažíme hledat novu cestu, způsob, jak naše partnerství vzájemně obohatit, co firmě na oplátku nabídnout. Něco vyjde, něco ztroskotá, ale o tom to je. Přicházet stále s něčím novým. Naše spolupráce nesmí končit u zavěšeného názvu K&K PNEU Aréna a rajpneu.cz pod střechou zimního stadionu," dodává manažer HC AZ Havířov Patrik Rimmel.

Rádi bychom vedení společnosti K&K PNEU s.r.o touto cestou veřejně poděkovali za pětiletou spolupráci, které si velice vážíme a popřáli jim, aby se firmě na konkurenčním trhu i v budoucnu dařilo tak, jako doposud a vzájemná spolupráce s HC AZ Havířov naplnila jejich očekávání. Děkujeme.

S úctou vedení klubu HC AZ Havířov.