Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Havířov pokřtil nový plakát A týmu v Obchodním domě ELAN

19.09.2014 | Josef Nudera

Ve čtvrtek 18. září se uskutečnila v prostorech OD ELAN další akce AZ Havířov. Na pořadníku bylo odhalení a křest nového plakátu A týmu pro sezonu 2014/2015, který tvořil klubový fotograf Karel Vaculík. Během této akce se mohli přítomní lidé vyfotit s hráči, koupit ať už plakát nebo také jiné předměty AZetu. Připravena byla i řada soutěží pro malé i velké děti, ale i pro dospělé.

AZ Havířov připravil společně s OD ELAN další akci. Jednalo se o slavnostní odhalení a křest plakátu A týmu. Akce započala od 16 hodin ve sníženém patře, kde se plakát slavnostně odhalil a byl pokřtěn z rukou Jaroslava Mrowiece, prezidenta AZ Havířov a Jiřím Třetinou za OD ELAN.

Autor: Karel Vaculík

Plakát byl pokřtěn oficiálním pivem havířovského hokeje, od pivovaru Radegast. U plakátu proběhlo i focení A týmu či focení fanoušků s hráči.

Poté se akce přesunula do horního patra. Tam už byla v restauraci Piknik připravena další část tohoto dne. Právě v restauraci Piknik byla možnost zakoupit si fanouškovské předměty AZ Havířov, nový plakát za poloviční cenu či lístek na sobotní utkání s Kadaní za 60 Kč. K tomu se navíc pro první nakupující rozdávalo pivo Radegast zdarma.

Autor: Karel Vaculík

Na místě mohli přítomné děti soutěžit o zajímavé věci, které dodali sponzoři AZ Havířov. K dispozici byly různé ceny, například bonbóny od společnosti Candy Plus Sweet Factory s. r. o. – Juicee Gummee.

Autor: Karel Vaculík

Děti soutěžili ve skládání puzzle, nafukování balonku na čas, vybarvování loga AZ či nakreslení dresu do připravené šablony. K dispozici byl i pro větší vědomostní kvíz, pro ostatní přítomné byla možnost soutěžit v tipování výsledku na nadcházející sobotní utkání.

Autor: Karel Vaculík

Celá akce se vydařila a všichni, kteří na akci zavítali, nemohou litovat. Na celé akci se podílela i řada sponzorů. Piacetto ESPRESSO, Ugova čerstvá šťáva, Santi Sport, Tescoma, Elmax Elektro, Candy Plus Sweet Factory s. r. o. – Juicee Gummee. Dále je potřeba poděkovat Restauraci Piknik, která pro hráče připravila občerstvení a prostor pro akci. Všem sponzorům a partnerům děkujeme!