Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Havířovský hypermarket GLOBUS slaví 5 let

20.10.2016 | Klub

H A V Í Ř O V - Partner AZetu, havířovský hypermarket GLOBUS, oslaví na konci měsíce 5. narozeniny a tak pro své zákazníky připravil společnou oslavu.

Ta se uskuteční v sobotu 29. října 2016 a její součástí bude vystoupení Klaunů z Balónkova pro děti a především slavnostní předávání výher pro vylosované výherce zákaznické soutěže.

Soutěže se mohou zúčastnit všichi, kdo v období od 20. do 26. října 2016 nakoupí v hypermarketu GLOBUS v Havířově nákup nad 500,- Kč a odpoví na jednoduchou soutěžní otázku.

Vyhrát mohou jednu ze 7 cen. Např. výrobky z pekárny nebo řeznictví v hodnotě 1000,-Kč, dárkový koš či dárkové balíčky pro motoristy nebo domácnost.

Zveme všechny nové i věrné zákazníky k návštěvě naší prodejny a společné oslavě 5. narozenin!