Nový dodatek ke smlouvám o poskytnutí příspěvku na sezónu 2018/2019 se podepisuje v kanceláři sekretáře klubu p. Pavlase do konce dubna v pracovních dnech 8:00 – 11:30 a odpoledne dle telefonické dohody (tel. 777 774 020).

Hokejová sezona 2017-2018 končí

10.4.2018 | Redakce

H A V Í Ř O V - Poslední zápasy jsou odehrány, led v Gascontrol Aréně rozpuštěn, hokejisté mají krátké období volna. Stejně jako každý rok v tuto dobu končí hokejová sezona.

A s tímto koncem sezony přichází jednak čas ohlédnutí a také poděkování. Poděkování všem, kteří pomáhají tomu, že se v Havířově hraje hokej na takto vysoké úrovni. Především tedy fanoušků a partnerům.

A stejně jako v předchozích letech se i v tomto posezonním období budeme na webu AZ Residomo Havířov věnovat v sérii článků ohlédnutí za právě skončenou sezonou. Přinášet však samozřejmě budeme i aktuální informace o dění v klubu.

A spolu se všemi fanoušky se už těšit na sezonu novou.