Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Jednotný AZ aneb ladíme barvy – již tento pátek!

18.08.2014 | Petr Miklas

V pátek 22.8.2014 proběhne na náměstí Republiky v Havířově velkolepá akce nazvaná Jednotný AZet aneb ladíme barvy. Hlavním bodem akce, kterou pořádá hokejový klub AZ Havířov společně s Autodomem Vrána, bude představení nových dresů pro mládež. Ty budou stejné, jako měli hráči A-týmu v minulé sezóně a budou je mít i v sezóně následující. Všechny kategorie tedy budou mít stejné dresy a AZet bude mít jednotné barvy a to díky sponzorovi, kterým je K&K PNEU, provozovatel portálu rajpneu.cz. Kromě toho se můžete těšit na bohatý doprovodný program.

Akce začíná na náměstí Republiky už od 12 hodin, kdy Autodům Vrána zahájí svůj program nazvaný Dny testovacích jízd Škoda. Po celou dobu budou probíhat testovací jízdy Škoda – zákazníci budou vyplňovat karty, ze kterých se bude losovat výherce ročního pronájmu vozidla Škoda Rapid, což je celostátní soutěž Škody Auto. Bude probíhat i soutěž Autodomu Vrána o zapůjčení vozu na víkend, kromě toho se budou moci děti zúčastnit různých soutěží.

V 15. hodin pak bude zahájena akce Jednotný AZet aneb ladíme barvy. Jeho hlavní část, tedy představení nových dresů pro mládež a také nástup primátora, vedení i hráčů, nastane v 16:00. Dresy budou stejné pro všechny kategorie, což znamená, že už žádný hráč AZetu neoblékne černý dres, ale všichni, od nejmenších až po muže, budou mít modrobílou kombinaci. Děkovat za to můžeme jedinému sponzorovi, kterým je společnost K&K PNEU, provozovatel portálu rajpneu.cz, která dresy pro mládež zakoupila.

„Jsme rádi, že se podařilo sehnat pouze jediného sponzora, který se finančně podílel na pořízení dresů pro všechny hráčské kategorie. Díky tomu nebudou dresy obsahovat žádné další reklamy, mimo hlavního partnera, loga AZ a města Havířov, bez jehož podpory by se hokej v Havířově nedal hrát. My jsme za tuto podporu vděčni, vážíme si ji a děkujeme jak městu, tak firmě K&K PNEU provozovateli portálu rajpneu.cz“ , zní děkovná slova PR manažerky AZ Havířov Jany Karasové.

Prezident klubu Jaroslav Mrowiec při loňském představení nových dresů

Autor: Karel Vaculík

„Výměna dresů byla potřebná. Staré dresy toho pamatovaly již mnoho. Sady nebyly kompletní a v některých kategoriích byl jejich počet nedostačující. Také velikosti dělaly v současnosti problémy, neboť postavy hráčů se během pár let docela změnily“, přidává svůj komentář manažer AZ Havířov Patrik Rimmel.

Za společnost K&K PNEU, provozovatele portálu rajpneu.cz, nám zdůvodnil tento sponzorský počin spolumajitel společnosti Ing. Miroslav Karas: "S havířovským hokejem spolupracujeme už několik let. Vždy se jednalo o podporu "velkého" hokeje. V letošní sezóně jsme se rozhodli podpořit nejen muže, ale poprvé přispět také mládeži. Filozofie AZ se netají tím, že chce stavět na vlastních odchovancích. Ti však mohou vzejít jen z dostatečné a kvalitní mládežnické základny, proto jsme se rozhodli zaměřit svou pozornost také tam. Chápeme to jako určitou společenskou odpovědnost. V dnešní době je potřeba vyzvednout všechny, jež věnují svůj volný čas sportu a ne počítači, protože sport u nich dokáže navodit správné návyky, jako jsou například disciplína, respekt a v neposlední řadě také fair play. To se jim v životě určitě bude hodit.“

“Také v naší firmě pracuje spousta mladých lidí a společně s bratrem se je snažíme vést k maximální profesionalitě. V tomto vidím určitou souvislost mezi naší firmou a havířovským AZetem. Havířovskému hokeji, ve všech sekcích, přejeme do nové sezóny hodně zdaru a radosti ze sportování“ , dodává Ing. Miroslav Karas.

Loňské vystoupení LIMIT DC Havířov

Autor: Karel Vaculík

Představení nových dresů bude předcházet vystoupení místní taneční skupiny Limit D.C. a představení realizačního týmu a kádru AZetu Havířov pro sezónu 2014/2015, uvidíte i ty, kteří jsou nedílnou součásti chodu a důležitým článkem A-týmu, ale nebývají vidět. Mimo to bude představen zajímavý fanoušek AZ Havířov, na podium přijde nadějná havířovská kapela NEBE, která nové dresy pokřtí svým malým vystoupením. To vše za osobní účasti primátora města Havířov Ing. Zdeňka Osmanczyka a vedení AZ Havířov 2010.

Připravena bude i spousta doprovodných akcí pro děti i dospělé včetně občerstvení a posezení. Pro všechny je připraven také program ve spolupráci s Autodomem Vrána - Dny testovacích jízd ŠKODA. Zájemci budou mít možnost vyzkoušet si jízdu ve vozech ŠKODA, prohlédnout si vozidla veteránská, zasoutěžit si o velmi zajímavé ceny, či se pobavit u různých her, představí se také ŠkoFIN.

Přibližně v 18:30 začne autogramiáda A-týmu, ve stejnou dobu skončí oficiální program a až do 22 hodin bude probíhat volná zábava. Srdečně vás zvou AZ Havířov 2010, Autodům Vrána a K&K PNEU, provozovatel portálu rajpneu.cz.