- Novinka ve Fanshopu: Plakát A-týmu na sezónu 2016-2017!
- Vstupenky na Přerov již v předprodeji ve Fanshopu

SDO: Havířov - Zlín od 13:30 MDO: Přerov - Havířov od 12:00

Jméno nového sponzora odhaleno!

17.4.2011 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Jak již bylo dříve avizováno hokejový klub AZ Havířov získal pro nadcházející druholigovou sezónu významného partnera. Je jím společnost K&K PNEU s. r. o., která se rozhodla, v rámci sponzorování a spolupráce s klubem, svůj název spojit i se jménem zimního stadionu. Ten tak ponese od této chvíle jméno K&K PNEU Aréna.

Generální manažer HC AZ Havířov Martin Potočný

Smlouva je podepsána na jeden rok s následnou dvouletou opcí. A podle generálního manažera klubu Martina Potočného jde pro klub o jeden z nejdůležitějších kroků poslední doby: „Díky tomuto partnerství získáme do rozpočtu poměrně významnou částku, která se určitě promítne i do kádru na příští sezónu.“

Společnost K&K PNEU s.r.o. se sídlem v Šenově se zabývá prodejem všech typů a kategorií pneumatik a patří v tomto oboru, nejen co se týká objemu obchodů, mezi špičku v České republice. „Nešlo si nevšimnout, jaká euforie tady v Havířově panovala v loňské sezóně. Jde vidět, že ve městě je teď hokej sportem číslo 1. Nejvyšší návštěvy z celé druhé ligy a dvakrát pět tisíc diváků na derby s Orlovou, to už je slušná porce potenciálních zákazníků,“ směje se Antonín Karas, jeden z majitelů K&K PNEU s. r. o. Logo jeho firmy by mělo být slavnostně představeno na průčelí stadionu ve středu.

AZ Havířov tak pokračuje i nadále ve stabilizaci klubu. „Paradoxně máme teď víc práce než během sezóny, ale baví nás to. Protože loňský ročník, to byl nezapomenutelný zážitek,“ říká Martin Potočný a doufá, že fanoušci ocení fakt, že i přes zisk významného partnera klubu budou hráči v příštím roce nastupovat na hrudi s tradičním logem AZ.

Takto budou vypadat nově průčelí stadiónu, reklamní panel na stěně stadiónu a středový kruh