VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Představujeme nového hráče – Jiří Fronk

25.05.2017 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Během probíhající letní přípravy se aktuálně rozšířil kádr AZetu o nového hráče. Je jím 23 letý útočník Jiří Fronk. Roční smlouva byla podepsána právě dnes a hráč se již s týmem zapojil do přípravy.

Odchovanec chomutovského hokeje a pravidelný mládežnický reprezentant, nastupoval za mládežnické týmy Pirátů až do sezony 2013/14. Právě v tomto ročníku se pak přesunul do Karlových Varů, hrajících Mezinárodní hokejovou ligu (juniorská KHL), ale v 8 zápasech okusil rovněž 1. ligu v dresu Kadaně.

V sezoně následující se přesunul do zámoří, kde postupně nastupoval za Cedar Rapids RoughRaiders (USHL), Manitoba Mose (AHL) a Tulsa Oilers (ECHL).

Po dvou sezonách strávených za oceánem se na podzim loňského roku vrátil do Česka, konkrétně do Mladé Boleslavi, za níž ale nastoupil jen v 8 zápasech a sezonu dokončil v Motoru České Budějovice (základní část 13 zápasů, 6 bodů (2+4); baráž o extraligu 9 z. 5 b. (1+ 4)).

Manažer AZetu Patrik Rimmel k příchodu nového hráče říká: „Jirka je vysoký útočník s dobrým bruslením, pravák, kterého jsme do útoku hledali. Prošel všemi mládežnickými reprezentačními výběry a více než dvě sezóny působil v zámoří ve kvalitních soutěžích. Věříme, že potvrdí reference, které na něho jsou, a pomůže zlepšit naší produktivitu.“

Kompletní hokejový profil Jiřího Fronka ZDE.

Přejeme Jirkovi úspěšné zapojení do letní přípravy a hodně zdaru v dresu AZetu!