Šesťáci završili úspěšnou sezonu výhrou na turnaji v Hodoníně

01.04.2014 | Tomáš Vlček

29. a 30. 3. 2014 se zúčastnila 6. třída na jižní Moravě mezinárodního turnaje „O pohár starostky města Hodonína“. V konkurenci čtyř českých a dvou slovenských týmů prošli naši kluci, pod vedením trenéra Stanislava Sztefka, celým turnajem bez porážky a zcela po zásluze si odvezli 1. místo.

Hrací systém:

6 zúčastněných družstev hrálo každý s každým 2x20 minut čistého času. Body se rozdělovaly z každého poločasu.

Výsledky AZetu:

AZ - Milevsko 7:0 a 5:0
Branky: Tronczyk 4, Špacír 3, Stromko 2, Drapa 2, Majer.

AZ - Skalica 8:0 a 9:0
Branky: Byčkov 3, Urbančík 3, Szturc 3, Stromko 3, Vavriča, Majer, Špacír, Macurák, Tronczyk.

AZ - Piešťany 3:0 a 4:1
Branky: Szturc 3, Byčkov 2, Harbáček, Tronczyk.

AZ - Uh. Hradiště 3:0 a 3:1
Szturc 2, Tronczyk 2, Zielinski, Stromko

o 1.místo: AZ - Hodonín 6:0 a 3:1

V předpokládaném finále mezi Hodonínem a AZ Havířov, zpočátku podržel náš tým brankář. Pak se chlapci rozehráli k parádnímu výkonu, a ze zápasu se během chvilky stala jednoznačná záležitost. Nakonec vyhrál AZ první poločas 6:0 a tím i celý turnaj.

Mladým hokejistům i jejich trenérovi patří velká gratulace k vítězství a poděkování za výbornou reprezentaci klubu. Děkujeme!!!

Individuální ceny

Nejlepší brankář turnaje: Šimon OPATOVSKÝ (ŠHK 37 Piešťany)
Nejlepší střelec turnaje: Petr TRONCZYK (HC AZ Havířov 2010)
Nejproduktivnější hráč turnaje: Pavel MATĚJ (SHKm G-Mont Hodonín)

Zde si můžete prohlédnout průřezové fotovideo z turnaje, připravené redakcí hodonínského webu.