Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Sobotní hokej přinese bohatý doprovodný program

07.10.2017 | Martina Kotulová

Havířovští hokejisté dnes od 17:30 nastoupí k utkání proti Karlovým Varům. AZ RESIDOMO Havířov zve fanoušky na stadion a připravilo si pro ně společně s Hitrádiem Orionem bohatý doprovodný program.

Promo team rádia Orion, který je od nové sezóny mediálním partnerem havířovského hokeje, bude připraven hodinu před zápasem. Od 16:30 ve svém stanu nabídne fanouškům malování na obličej, drobné dárky a hry. O zábavu se postará také promo auto, ke kterému se váže také soutěž vyhlášená na FB profilu klubu.

Tipněte si pod příspěvek na Facebooku za jak dlouho objede auto rádia Orion jeden okruh na ledové ploše. Ten, kdo bude se svým tipem nejblíže, vyhraje balíček cen od Hitrádia Orion.

(Foto: archiv Hitrádia Orion)

O druhé přestávce se pro fanoušky uskuteční tradiční soutěž ve střelbě na branku od červené čáry. Dnes se jí mohou účastnit pouze starší osmnácti let. Za účast každý obdrží balení piva Ostravar a vítěz navíc poukaz do CrossCafe v hodnotě 300 korun.

Připomínáme také, že dnes je pro všechny fanoušky vstup na stadion zdarma, jako omluva hráčů za minulé utkání. Přijďte je dnes podpořit na stadion a dodat sílu do těžkého boje proti lídrovi tabulky z Karlových Varů. Utkání začíná v 17:30.