Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Spojujeme sporty v Havířově, buď u toho taky

15.07.2014 | Josef Nudera

V neděli 20. července 2014 se v Městském fotbalovém areálu uskuteční akce, na které se střetnou hokejový klub AZ Havířov a fotbalové MFK Havířov. V rámci akce, kterou zaštituje primátor města Havířova Zdeněk Osmanczyk, se utkají, jak celky mužů, tak celky mládežníků. Akce startuje ve 14 hodin a vstupné je dobrovolné.

„Nic není nemožné! Spojujeme sporty v Havířově!“ Tímto sloganem se představuje akce, kterou pořádá fotbalový klub MFK Havířov společně s hokejovým AZetem Havířov. Celá akce startuje v Městském fotbalovém areálu ve 14 hodin zápasem žáků a pokračuje o hodinu později duelem mužů.

Tato akce, kterou navíc zaštituje primátor města Havířov Zdeněk Osmanczyk, pomůže dobré věci. Výtěžek z akce poputuje na konto dětského domova Sluníčko. Pojď se i ty v horkém nádherném letním dnu přijít podívat na fotbalové utkání a pomoct dobré věci.

MFK a AZ Havířov