VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Sponzoři AZetu - K&K PNEU s.r.o.

07.02.2015 | David Motloch

V probíhající pauze před startem play-off se v tomto seriálu zaměříme na partnery a sponzory AZetu. A začneme tím vůbec nejvýznamnějším. Zlatým partnerem klubu je totiž firma K&K PNEU s.r.o., specializující se především na pneumatiky a další příslušenství do aut.

K&K PNEU je firma, která má své počátky zakořeněné v roce 1994. Na automobilovém trhu se může pyšnit dvacetiletou praxí a zkušenostmi. Mezi hlavní aktivity této společnosti patří prodej pneumatik, ocelových disků, alu disků či AKU baterií.

Pouze prodejem však služby K&K PNEU nekončí. Dále nabízí tato firma čistění interiérů, servis klimatizací, provoz automyček, pneuservis, uskladnění pneumatik či výměnu motorového oleje. Dle nabízeného servisu a služeb se právě K&K PNEU řadí mezi špičku v České republice.

Společnost se sídlem v Šenově se jako partner AZetu angažuje již od roku 2011, tedy již od doby, kdy Havířov působil ve druhé lize. Po jednoleté smlouvě s dvouroční opcí se podařilo v roce 2014 vzájemnou spolupráci prodloužit i nadále. Právě K&K PNEU platí společně s městem za nejvýznamnějšího partnera AZetu. Logo firmy můžete vidět na přední straně zimního stadionu, který nese stejnojemnný název - K&K PNEU Aréna.

Navíc před sezonou 2014/2015 firma zaplatila nové zápasové dresy pro všechny kategorie od 3. třídy až po juniory, za což jí patří velký dík.

Firma K&K PNEU s.r.o. je také provozovatelem webového portálu rajpneu.cz. Tyto stránky zlatého partnera klubu můžete navštívit zde.