VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Sportovně zábavný den s AZetem už tuto sobotu

30.05.2016 | Josef Nudera

Stejně jako minulý rok, tak i letos připravuje AZ Havířov zajímavý program, jak pro děti, tak ale i dospělé. Den s AZetem nabídne opět mnoho zajímavého a každý si zde najde své. Od prohlídky K&K PNEU Arény, přes soutěže až k vystoupení dvou skupin. Akce začíná tuto sobotu 4. 6. 2016 od 14:00 a koná se za každého počasí. Podrobnosti čtěte v článku.

Sobota 4. 6. 2016 nabídne opět zajímavý program, který opět pečlivě připravil AZ Havířov společně se svými sponzory. Sportovně zábavný den s AZetem nabízí zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Na děti čeká mnoho soutěží na několika stanovištích s hráči AZ Havířov. Mezi soutěžemi bude střelba na bránu, slalom s míčkem, skoky v pytli, malování na tvář, skákací hrad, trampolíny a další). "Každý malý účastník, který se zúčastní disciplín na stanovištích, dostane sladkou odměnu," říká Patrik Rimmel.

Pro dospělé je připraveno stanoviště, kde budou moci poměřit své síly na bucharu. Samozřejmě také mohou posedět s hráči u grilu a u piva. K tomu všemu navíc bude mít program ve svém stanovišti PODA a.s. a kavárna CrossCafe. "Dospělí zájemci si můžou také zkusit projížďky v autech Škoda z Autodomu Vrána, dát si klobásku, pivo nebo kávu v Cross Cafe stanu," doplňuje manažer AZ Havířov.

Navíc bude zahájen prodej permanentek na novou sezonu. Ke každé permanentce je připraven také dárek. Zajímavou informaci přináší Patrik Rimmel: "Ve fanshopu je v sobotu sleva 10% na všechny věci na prodejně."

Prohlídka K&K PNEU Arény nabídne také zajímavou zábavu. Všichni přítomní budou moci zavítat do zákulisí této haly. "Prohlídka obsahuje šatnu A týmu, TV místnost, trenérské šatny, posilovna, tělocvična, VIP prostor atd.," připomíná Patrik Rimmel.

Program se bude konat v hale i před ní za každého počasí! Na závěr ještě doplňuje: "Přijďte si tento den s hráči AZETU užít."

V rámci tohoto dne vystoupí i dvě skupiny. Kapela Samostatně neprodejní a kapela That Shy Band.

Časový harmonogram akce:

14:00 – 20:00 Dny testovacích jízd Škoda s AZ Havířov

14:00 – 19:00 Prezentace HZS včetně hasičských aut, také sanitní vůz od firmy Sanitky Petra

15:00 – 17:00 Prohlídka útrob K&K PNEU Arény

15:00 – 18:00 Prezentace našich nejmenších + nábor nových dětí

15:30, 16:30 a 17:30 Vystoupení taneční skupiny Horizonty

16:45 Vystoupení kapely SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÍ

18:30 Vystoupení kapely THAT SHY BAND

Přijďte se pobavit s AZetem! Akce se koná za každého počasí od 14:00!