Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Spousta lidí a velká zábava, Den s AZetem se vydařil parádně

25.05.2015 | Josef Nudera

V sobotu 23. května se uskutečnila akce s názvem Den s AZetem. V rámci akce byla připravena spousta soutěží pro děti, prohlídky K&K PNEU Arény, ale také autogramiáda A týmu společně s vycházející hvězdou NHL Davidem Pastrňákem či večerní koncert havířovské skupiny NEBE. Po celé odpoledne navíc probíhaly testovací jízdy Autodomu Vrána značky Škoda.

V sobotu 23. května se uskutečnila akce Den s AZetem a v rámci fotoseriálu s komentáři vám zkusíme přiblížit atmosféru celého dne. Trochu netradičně už na úvod dáme prostor PR manažerce AZ Havířov Janě Karasové, která akci zhodnotila.

„Celá akce byla moc fajn, lidí přišlo opravdu hodně. Překvapilo mě, kolik tady bylo malých dětí, takže potencionálních hokejistů Havířova. Trenéři přípravky měli dost práce a snad se jim povedlo někoho z nich k hokeji přivést. Všichni odcházeli moc spokojení. Celé akci dodal punc i David Pastrňák, který přišel na autogramiádu. Trošku nám paradoxně nahrálo špatné počasí, lidé nám neutekli na žádné výlety, zahrádky, ale strávili den s námi. Musím pochválit a poděkovat trenérům za úžasnou pomoc, protože co udělal pan Daneček, Litner, Urbánek a další, to bylo výborné. Vyzvednout ale musím trenéra Danečka, který společně s 8. třídou připravil program na ploše a odvedli skvělou práci. Pochvalu si zaslouží všichni, kteří pomáhali. Zlatý hřeb byla skupina Nebe, která rozproudila všechny, i když se počasí nevyvedlo. Vážíme si toho, že vystoupili bez nároku na honorář.“

Před stadionem vyrostlo pódium, Autodům Vrána připravil testovací jízdy značky Škoda pro dospělé, ale i děti si přišly na své.

Před stadionem jsme mohli ještě vidět mimo jiné také hasičský záchranný sbor.

Na ploše K&K PNEU Arény bylo hodně živo. K vidění byla velká řada soutěží pro děti.

Během celé akce probíhaly také nábory do AZ Havířov.

Děti soutěžily o sladkosti od partnera klubu The Candy Sweet Plus Factory s.r.o., který podpořil akci svými výrobky značky PEDRO a Juicee Gummee.

Na ploše vyrostla obří nafukovací skluzavka na které se děti opravdu vyřádily.

Obrovský zájem byl také o prohlídky vnitřních prostorů K&K PNEU Arény a místy se tvořily dost velké fronty.

Na ploše stadionu také vystoupila taneční skupina Limit DC.

Po tanečním vystoupení přišla na řadu autogramiáda A týmu AZ Havířov společně s vycházející hvězdou a havířovským odchovancem v NHL Davidem Pastrňákem. Zájem byl obrovský, a kdo chtěl podpis, musel si vystát poměrně dlouhou frontu.

Večer proběl před stadionem koncert skupiny NEBE, který byl velice exkluzivní, skupina NEBE je velkým fanouškem AZ Havířov a koncert odehrála bez nároku na honorář.

Celý Den s AZetem se vydařil parádně a všichni odcházeli velice spokojeni. Všem zúčastněným na akci ať už trenérům, pořadatelům, skupině NEBE, všem hráčům, kteří pomáhali s akcí, moc děkujeme! Opět se ukázalo, že AZ je jedna velká rodina!

Více fotografií je k vidění ve FOTOGALERII ZDE.