VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

TOP fotografie sezony 2014/2015 jsou tady

23.05.2015 | Josef Nudera

Skončená sezona 2014/2015 nabídla velkou spoustu momentů, ať už to byl přechod Davida Pastrňáka do NHL nebo velké výhry a momenty, které se staly na našem stadionu, v K&K PNEU Aréně. Pojďme se společně podívat na několik fotografií, které vybírali zástupci klubu společně s redakcí.

Patrik Rimmel:

AZ – Vítkovice - úvodní zápas sezony, přátelák a přesto 3,5 tisíc fanoušků, navíc barevně sladění. Prostě paráda.

Díky jednomu ze dvou hlavních partnerů klubu, firmě K&K PNEU, jsme mohli pořídit nové dresy, a stejné jaké už měla přípravka a A tým, všem kategoriím od 3. třídy po juniory. Díky tomu máme Jednotný AZet!

Tohle se fanouškům opravdu povedlo. Krásná připomínka hráčů, kteří za posledních 5 let zanechali v AZetu svou stopu.

Robin Pavlas:

Pasta dal první gól v NHL

Odešla legenda Karel Osvald

Rozloučení aneb stará parta zase pohromadě

Tomáš Vlček:

I takto může "dopadnout" profesionální hokejista - když prohraje sázku. Lukáš Daneček v Bufetu u Olina během zápasu AZ - Ústí.

Ještě jednou David Pastrňák. Dres tohoto historicky prvního hokejisty z Havířova v NHL, který drží prezident klubu Jaroslav Mrowiec, bude navěky ozdobou VIP salonku.

Peter Bezuška jakoby stále nemohl uvěřit, že se poprvé v sezoně trefil až v rozlučkovém zápase s fanoušky.

Jana Karasová:

Je nás hodně a dokážeme se sejít s úsměvem i na „dobrovolně-povinných“ akcích, kdy trávíme hodiny čekáním, abychom si prošli 500m.

Krásné gesto kluků z áčka, kteří obětovali kousek svého času malým azeťáčkům a postarali se jim tak o skvělý zážitek. Ta trička s cennými podpisy kluci nesundali celé soustředění J. „Azeťácké srdíčko“ na obou stranách.

Petr Blakala:

Velmi zajímavý moment z "děkovačky" po odehraném 27. kole základní části, kdy AZet zdolal Třebíč 5:3, čímž si od hráčů zasloužili nádhernou pyroshow, která se samozřejmě vydařila na výbornou.

Druhý výběr fotky patří Lukáši Danečkovi, jehož vítězná salta se v příští sezoně neuvidí. Steve zde odehrál několik skvělých sezon a byl oporou havířovského týmu.

Do třetice všeho dobrého, aneb bouřící tribuna A při čtvrtfinále play-off 2015 proti Třebíči. Na tuto fotku netřeba slov. Snad jen přání, aby tak úžasní fanoušci podporovali AZ i v dalších sezonách a tvořili v ochozech fantastickou atmosféru.

Petr Miklas

Tomáš Jiránek se za AZet rval - i doslova

Brankáři AZetu Lukáš Daneček a Petr Matoušek spolu výborně vycházejí

Radim Haas na děkovačce po zápase s Jihlavou, ve kterém přispěl gólem a asistencí k vítězství a šestému místu

David Motloch:

První fotkou bych chtěl vyzdvihnout podle mě nejlepší choreo fanoušků za letošní sezónu. Celý ten nápad plus vizuální provedení do sebe skvěle pasuje, do dnes ve mě tato fotka vyvolává nepopsatelné pocity.

Druhou fotkou bych chtěl připomenout, o jak skvělého člověka AZ musel přijít. Karel Osvald byl neskutečný pohodář, tahal fórky z rukávu, vždy se postaral o to, aby zábava nestála. Hokejem žil až do svého posledního dne, touto fotkou mu chci vzdát svůj hold a děkuji, že jsem měl tu čest se s Kájou poznat.

Poslední fotka bude také památeční. Ačkoliv AZ v loňské sezóně nedokázal v play-off ani tentokrát vyhrát jediný zápas, v celkovém měřítku se podle mě i letos jednalo o úspěšnou sezónu. A proč zrovna tato fotka? Už nyní je jasné, že AZ do příští sezóny nastoupí s dosti pozměněnou sestavou a tým bude vypadat trochu jinak, ještě jednou tak chci připomenout tým ze sezóny 2014/15. Byla to dobrá sezóna, hoši děkujem.

Josef Nudera

Akce „Plyšáci na led“ se povedla i v této sezoně na výbornou. Po vstřelené brance AZetu led zaplavila velká spousta plyšových zvířátek, která poté putovala do dětských domovů a do nemocnice.

Robert Říčka se v letošní sezoně dokázal jako první dostat z AZetu až do Extraligy, v celku Zlína se pak v jednu chvíli stal nejlepším střelcem týmu. Tady je ještě Robert v dresu AZetu!

A na závěr fotografie, která byla pořízena po 3. ročníku tenisového AZ OPEN. Akce, která jako každá akce AZetu, nabídla velkou míru zábavy společně se sportovními výkony, které zde přítomní hráči předváděli s raketou v ruce. Fanoušci si mohli zahrát společně ve dvojici s hráči. Celkově byla tato akce velmi povedená.