Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Také malí azeťáci vyrazili na soustředění

07.06.2014 | Tomáš Vlček

V pátek skončilo soustředění áčka na Prostřední Bečvě, ale zároveň začalo soustředění ročníku 2005 a 2006 na Bečvě Horní. Pod vedením trenérů Littnera a Urbánka a asistentů Kubečky a Jarolíma budou malí azeťáci v areálu Hotelu DUO a jeho okolí během víkendu pokračovat v letní přípravě, kterou zahájili na počátku května. A hned na úvod čekalo kluky a slečnu Terezku jedno příjemné překvapení – návštěva několika hráčů A týmu.

Pár hráčů A týmu se stavilo za malými Azeťáčky cestou domů ze svého soustředění a předali jim tak pomyslnou štafetu. Klukům podepsali trička speciálně vyrobená pro toto soustředění a strávili společně s 3. a 4. třídou pár chvil. Kluci i Terka byli z návštěvy svých vzorů tak nadšení, že podpisy na tričkách nestačily a hráči museli přidat podpisy i na čepice, mikiny, ruce, nohy i tváře.....

Kromě sebe přivezli hráči dětem také krásné počasí, které jim zcela jistě vydrží. Následovala společná fotka s jednotlivými ročníky zvlášť i dohromady a s přáním krásného pobytu pokračovali Jiří Krisl, Robert Říčka, Radim Haas i David Klimša domů ke svým rodinám.

Hráčům patří dík, že si na naše nejmenší udělali čas a přišli je povzbudit v jejich hokejové kariéře. Vidět hráče A týmu mimo led a mít je chvíli jen pro sebe, byl pro všechny zážitek a dětem na tuto chvíli zůstane krásná vzpomínka nejen na fotografiích.

Realizační tým soustředění všem moc děkuje!