Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Ve čtvrtek v ELANU křest plakátu A týmu

14.09.2014 | Tomáš Vlček

Ve čtvrtek 18. 9. 2014 se v obchodním domě ELAN na náměstí Republiky uskuteční další z řady zajímavých akcí klubu pro fanoušky. Proběhne zde pokřtění nového plakátu A týmu na sezonu 2014/15 a také doprovodný program obsahující soutěže o ceny, autogramiádu hráčů a prodej suvenýrů se slevou. To vše za účasti hráčů A týmu.

Od 16:00 ve sníženém přízemí - KŘEST PLAKÁTU

Celá akce začne v 16:00 ve sníženém přízemí obchodního domu. Nejprve dojde k vůbec prvnímu odhalení plakátu A týmu pro sezonu 2014/2015 a poté jeho slavnostnímu pokřtění. Tohoto úkolu se ujmou ředitel OD ELAN Ing. Jiří Třetina a prezident HC AZ Havířov Jaroslav Mrowiec a křtít se bude symbolicky pivem RADEGAST.

Následně se budou moci fanoušci nechat vyfotit s hráči. Foto na místě udělá fotograf AZetu Karel Vaculík a OD ELAN nabízí možnost výstavy těchto fotografií v galerii v následujících dnech po akci. Každý se tak má možnost stát součástí fotogalerie AZetu.

Od 17:00 v 1. patře v restauraci Piknik – AZ kvíz pro dospělé, tipovačka o vstupenky a soutěže pro děti

V 17:00 se program přesune do 1. patra OD ELAN, přesněji do restaurace Piknik. Pro dospělé fanoušky zde bude připraven vědomostní kvíz, tematicky zaměřený na AZ v minulosti i současnosti tak, aby se všichni společně pobavili. Soutěžit se bude o zajímavé ceny, které poskytli tito partneři akce.

Restaurace Piknik
Santi sport
Elmax
Ugo
Tescoma
Kavárna PIACETTO
The Candy Plus Sweet Factory s.r.o.
a další

Dalším bodem programu bude tipovací soutěž na přesný výsledek sobotního zápasu AZ - Kadaň. Výherci získají od AZetu ceny, které budou předány během 1. přestávky zápasu s Benátkami (so 27.9.2014).

Zároveň je připraven zábavní program a soutěže i pro nejmenší fanoušky.

Výhodná nabídka předmětů z AZ fanshopu

U restaurace Piknik bude během akce postaven stánek AZ s fans předměty a touto mimořádně výhodnou nabídkou:
- po celou dobu trvání akce bude vše se slevou 10%
- plakáty zakoupené na akci budou za 50% ceny – tedy za 15,-Kč
- prvních 20 kupujících, kteří si plakát zakoupí, dostane k němu zdarma pivo Radegast
- v prodeji bude 100 ks vstupenek na nejbližší domácí zápas (sobotní s Kadaní) za akční cenu 60,- Kč

Veškeré zakoupené věci bude možnost nechat si hned podepsat přítomnými hráči A-týmu.

V současnosti již v OD ELAN probíhá výstava fotografií dvorního fotografa AZetu Karla Vaculíka, zachycující AZ Havířov na ledě i akcích mimo něj. Výstava je ve sníženém přízemí i v 1. patře.

Autor: Karel Vaculík