VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Vstupenky a permanentky na sezónu 2014/15

01.05.2014 | David Motloch

Přestože hráče nyní čeká náročná letní příprava a fanoušci mají před sebou horké letní dny, už nyní hokejový klub AZ Havířov zveřejnil ceny vstupenek a permanentek pro nadcházející prvoligovou sezónu 2014/2015. Více info se dozvíte v samotném článku.

Vstupenky na nadcházející ligovou sezonu budou cenově odpovídat loňskému ročníku. Na přátelských utkání tedy pro dospělé stále platí vstup 30,- Kč a pro děti do 140 centimetrů 10,- Kč. Na mistrovská utkání zaplatí dospělí za vstupenku na zápas 70,- Kč, ženy budou mít slevu 20,- Kč. Děti do 16 let (včetně) budou zpoplatněny 30,- Kč a děti do 140 centimetrů zaplatí pouze 10,-Kč.

Cena permanentek je letos stanovena na 1 300,- Kč pro muže a 1 000,- Kč pro ženy. Permanentky jsou určeny na všech 26 domácích ligových utkání v základní části a platit budou i na případné 1. kolo play-off. V obou případech permanentkáři ušetří řádově několik stokorun oproti klasickým vstupenkám. Navíc každý permanentkář dostane zdarma i jednu permanentku pro dítě do 140 centimetrů a jako speciální bonus bude mít zdarma vstup na všechna domácí přípravná utkání! Pro majitele permanentky z minulé sezóny klub drží jejich místa do 5.8.2014.

Ke koupi budou opět i elektronické peněženky. Ty budou stát 600,- Kč a v této ceně je 10 vstupů na zápas. Další vstupy lze dokupovat, ale minimálně po pěti kusech. Po 30.8. bude cena elektronické peněženky už o padesát korun dražší.

Prvních 10 kupujících nad 65 let má na permanentku slevu 20 procent (platí jen na 1 osobu a 1 permanentku). K permanentkám navíc dostanete kartičku hráče a nálepku AZ na auto. Prodej permanentek startuje 4.června a permanentkáři budou mít zdarma i všechna přátelská utkání. Podrobný přehled o cenách vstupenek a permanentek naleznete zde.