VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Vyhlášeno, ceny předány – skončil 3. ročník fotosoutěže S AZetem na cestách

31.10.2014 | Josef Nudera

Během léta jste měli možnost posílat fotografie vyfocené kdekoliv na světě, podmínkou bylo jen, že na sobě musíte mít logo AZ Havířov. Ze všech příchozích fotografií vybralo vedení klubu finálovou pětici. O pořadí jste už pak hlasovali vy, prostřednictví našeho webu. Soutěž nakonec vyhrála Kristýna Jasanská.

V letošním roce byl na pořadníku již třetí ročník letní fotosoutěže S AZetem na cestách. Opět jste mohli posílat fotografie, fantazii se meze nekladly. Jedinou podmínkou bylo, že se na fotografii musí objevit logo AZ Havířov.

Jak se vybíral celkový vítěz? Všechny došlé fotografie mělo k dispozici vedení klubu a právě z nich se do finálového kola vybrala pětice. O osudu těchto soutěžících jste pak rozhodovali vy, prostřednictvím hlasů v anketě na našich stránkách.

Předání cen proběhlo při posledním domácím utkání proti Mostu. Ceny předali hráči AZ Havířov, kteří nemohli vinou zranění do utkání zasáhnout. Na ledě se tedy objevil David Bahounek, Martin Lenďák a Jurij Repe.

Jako hlavní cena byl připraven podepsaný dres AZ Havířov, druhé místo nabídlo tašku s AZ fans předměty a pro v pořadí třetího čekal podepsaný a zarámovaný plakát A týmu.

Všechny fotografie, které se dostaly mezi nejlepší trojici, vznikly na typicky rodinné dovolené, což potvrdila i vítězka celé soutěže. O vítězce nakonec rozhodlo pouze několik hlasů.

Celkové pořadí soutěže:

1. místo – Kristýna Jasanská (Tunis, Djerba)

2. místo – Jakub Jarolím (Chorvatsko, Gradač)

3. místo – Jakub Belan (Vysoké Tatry, Solisko)