VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Vyjádření klubu HC AZ Havířov k událostem během utkání v Prostějově

21.12.2014 | Klub

Jako klub cítíme potřebu se vyjádřit k incidentu, který se odehrál v sobotu 20. 12. 2014 na zimním stadionu v Prostějově, během utkání Jestřábi Prostějov – AZ Havířov.

Jsme rádi, že náš klub patří mezi ty s největším počtem fanoušků. A to jak na domácích utkáních, tak i na venkovních. Pro hráče je skvělé, když například přijedou na utkání do ‎500 km vzdálené Kadaně a tam je podpoří naši fanoušci v klubových barvách. A to jak muži, tak i ženy a děti. Také když klukům zatleskají i po prohraném zápase, a fandí, i když se zrovna nedaří. Toho co pro náš klub dělají je opravdu hodně a my jsme za to rádi.

Události, které se udály během sobotního utkání v Prostějově v hledišti i zázemí zimního stadionu, a kvůli kterým byl následně zápas předčasně ukončen, ale v žádném případě na stadiony nepatří!!! Víme, že za to nelze vinit všechny přítomné, ale Ti kteří se takovéhoto jednání dopustili, musí nést odpovědnost. Takové věci nemají se sportem a podporou našeho klubu nic společného. Hokejistům nijak nepomáhají a navíc bohužel vrhají špatné světlo na všechny fanoušky a také celý klub.

Vedení kubu takovéto jednání, stejně jako to už učinilo v minulosti, zcela jednoznačně odsuzuje a vyzývá všechny fanoušky AZetu, aby vždy podporovali svůj tým v rámci fair play a pravidel lidskosti.

Věříme, že tak jak se nám podařilo v posledních letech vybudovat z AZetu silný a v hokejovém prostředí respektovaný klub, bude i nadále jeho hlavním posláním výchova hokejových talentů a přinášení radosti všem jeho příznivcům. A budeme rádi, když nás při tom budou naši opravdoví fanoušci i nadále podporovat.