Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Zaplněná K&K PNEU Aréna? Proti Slavii je to cílem!

14.01.2016 | Jozef Valenčík

Hokejový klub AZ Havířov, si připravil na poslední sobotní zápas základní části WSM ligy, který odehrají hokejisté doma proti HC Slavia Praha - 6.února 2016, velmi smělý cíl – zaplnit K&K PNEU Arénu do posledního místa na stadionu.

Výjimečný den plný doprovodného programu

Klub ve spolupráci se svým partnerem, společností PODA, která letos slaví své 20. výročí působení na trhu, připravil opravdu zajímavý program. Pro všechny příchozí (nejen návštěvníky tohoto utkání) bude již od 15:30 připravena před K&K PNEU Arénou „Fan zóna" s bohatým programem. Návštěvníci si mohou vychutnat např. bubenickou show skupiny Kubaband Kuby Kupčíka, ale hlavně se všichni mohou těšit na exkluzivní koncert havířovské hudební skupiny NEBE pro AZ Havířov a všechny fanoušky.

Vstup do „Fan zóny" bude po celou dobu ZDARMA a samozřejmě v ní nebude chybět občerstvení a soutěže pro fanoušky.

Samotnému zápasu bude předcházet slavnostní nástup hráčů, bubenická show a představí se také dětský pěvecký sbor Rozmarýnek při ZŠ Žákovská Havířov. K divákům zprostředkovaně promluví také nejslavnější odchovanec klubu David Pastrňák (hráč NHL – Boston Bruins). Zápas bude zahájen čestným buly.

V přestávkovém programu se poté představí finalistky 24. ročníku mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2016 a také malí hokejisté AZ Havířov, kteří předvedou, co vše se nejmenší děti pod kvalitním vedením dokáží naučit od hokejové přípravky po 3. třídu. Závěr zápasu pak bude patřit velkolepé světelné show, o kterou se postarají laserová světla spolu s fanoušky AZ Havířov.

Předprodej vstupenek

Vstupenky na toto utkání budou k dispozici ve velmi omezeném počtu. Zakoupit je bude možné pouze v předprodeji ve Fanshopu AZ Havířov a to od 18. ledna 2016, kde si je zájemci mohou kupovat v po – pá od 13:00 do 18:00 hodin.

Cena vstupenek zůstává stejná jako při běžném utkání:
Děti do 140 cm - 10,- Kč
Nad 140 cm do 16-ti let včetně – 30,- Kč
ZTP + 1 doprovod – každý 30,- Kč
Dospělí – 70,- Kč

Pro majitele permanentek platí vstup jako na běžný zápas na platnou permanentku se zachováním rezervace sedadel. Hráči AZ Havířov mají vstup zachovaný na platnou hráčskou kartu. Před samotným zápasem se budou prodávat pouze vstupenky, které zůstanou z předprodeje.

Naplnit K&K PNEU Arénu je jistě odvážný cíl, k jeho naplnění potřebuje klub také Vaši pomoc. Neváhejte a přijďte se pobavit 6. února do K&K PNEU Arény!