VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zveme na Sportovně zábavný den s AZ

21.05.2018 | Martina Kotulová

Odpoledne plné aktivit pro děti i dospělé zabaví fanoušky AZ už tuto sobotu od 15 hodin. V prostorách Gascontrol Areny i před ní si hokejový klub společně se svými partnery připravil zábavné odpoledne v rámci pátého ročníku Sportovně zábavného dne s AZ.

Akce začíná v 15 hodin. Na programu budou komentované prohlídky stadionu, kterým fanoušky provedou sami hokejisté. V 17 hodin odehraje výběr mládeže AZ Residomo Havířov exhibiční zápas s výběrem Torpedo Havířov. „Těšíme se také na přítomnost dobrovolných hasičů ze Životic s ukázkou hasičské techniky. Dospěli si mohou vyzkoušet vozy Škoda od Autodomu Vrána a zveme je také ke společnému posezení u výborného občerstvení,“ představuje program marketingový manažer klubu Martin Kučera.

Svou činnost představí i další spřátelené havířovské instituce. „Výtvarné dílny bude mít i letos na starost spolek ADAM – autistické děti a my. Soutěžní stanoviště chystají také havířovští boccisté,“ doplňuje. Nebude chybět ani minipingpong a skákací hrad. Soutěže pro nejmenší už pilně připravují také sami hokejisté. A díky náboru do přípravky se mohou ti nejmenší rovnou zapsat do jejich řad.

„Akce se budeme konat za každého počasí a už se všichni těšíme na společně strávené odpoledne,“ zve Kučera.

Podrobný program:

15:00 Zahájení
15:30, 16:30, 17:30 Komentované prohlídky zimního stadionu
17:00 Exhibiční utkání mládeže AZ Havířov vs Torpedo Havířov

Po celou dobu akce:

Testovací jízdy Škoda - vyhraj auto na víkend!
Ukázka hasičské techniky Hasičského záchranného sboru
AZet fandí autismu - ADAMovy výtvarné dílničky
Boccia
Minipingpong
Skákací hrad
Soutěže pro děti
Nábor do hokejové přípravky
Občerstvení

Vstupem na akci každý uděluje souhlas s použitím pořízených fotografií z akce na webových stránkách a sociálních sítích pořadatele.

Událost můžete sledovat také na Facebooku

Loňský ročník si připomeňte ve fotogalerii ZDE nebo videem z akce.