AZ Havířov

dnes

Ondřej Bláha: Zkusíme šňůru vítězství natáhnout co nejvíce

Ondřej Bláha: Zkusíme šňůru vítězství natáhnout co nejvíce
včera

Havířovští hokejisté vítězí po krásném výkonu nad Budějovicemi

Havířovští hokejisté vítězí po krásném výkonu nad Budějovicemi
včera

Mladší dorostenci otočili zápas v Šumperku

Mladší dorostenci otočili zápas v Šumperku
před 2 dny

SDO: AZ v důležitém duelu přetlačil Vsetín

SDO: AZ v důležitém duelu přetlačil Vsetín
A-Tým SDO MDO 8. TŘ 7. TŘ 6. TŘ 5. TŘ 4. TŘ 4. TŘ A 4. TŘ B 3. TŘ A 3. TŘ B 2. TŘ A 2. TŘ B
16.kolo, so 21.10.
Havířov - Č.Budějovice
15.kolo, st 18.10.
Havířov - Benátky nad Jizerou
17.kolo, st 25.10.
Havířov - Prostějov
18:00
18.kolo, pá 27.10.
Kadaň - Havířov
18:00

Na programu není žádný zápas

14.kolo, so 21.10.
Třinec - Havířov
13.kolo, pá 20.10.
Havířov - Vsetín
15.kolo, pá 27.10.
Havířov - Zlín
18:00
16.kolo, so 28.10.
Havířov - Vítkovice
15:15
10.kolo, so 21.10.
Šumperk - Havířov
9.kolo, ne 15.10.
Přerov - Havířov
11.kolo, čt 26.10.
Havířov - Poruba
17:30
12.kolo, so 28.10.
Brno - Havířov
12:00
8.kolo, so 21.10.
Třinec - Havířov
7.kolo, so 14.10.
Havířov - Olomouc
10.kolo, so 28.10.
Černí vlci - Havířov
12:00
9.kolo, út 31.10.
Havířov - Metropolia Silesia
18:00
6.kolo, so 14.10.
Vítkovice - Havířov
5.kolo, ne 8.10.
Havířov - Český Těšín
7.kolo, ne 22.10.
Havířov - Poruba
11:30
8.kolo, pá 27.10.
Baník Karviná - Havířov
17:00
8.kolo, so 21.10.
Třinec - Havířov
7.kolo, so 14.10.
Havířov - Olomouc
10.kolo, so 28.10.
Černí vlci - Havířov
10:00
9.kolo, út 31.10.
Havířov - Metropolia Silesia
16:00
10.kolo, st 18.10.
Frýdek-Místek B - Havířov
9.kolo, so 14.10.
Vítkovice - Havířov
11.kolo, ne 22.10.
Havířov - Poruba
09:30
12.kolo, pá 27.10.
HC Karviná - Havířov
15:00
1.kolo, ne 7.1.
Kopřivnice - Havířov
2.kolo, ne 14.1.
Havířov - Český Těšín
3.kolo, ne 21.1.
Orlová - Havířov
4.kolo, ne 28.1.
Havířov - Opava
7.kolo, so 14.10.
Třinec - Havířov
8.kolo, so 14.10.
Kopřivnice - Havířov
9.kolo, so 28.10.
Havířov - Opava
10:15
10.kolo, so 28.10.
Havířov - Nový Jičín
12:15
7.kolo, so 14.10.
Třinec - Havířov
8.kolo, so 14.10.
Kopřivnice - Havířov
9.kolo, so 28.10.
Havířov - Opava
10:15
10.kolo, so 28.10.
Havířov - Nový Jičín
12:15

Na programu není žádný zápas

Na programu není žádný zápas

Na programu není žádný zápas

Na programu není žádný zápas

Aktuality

Hvězda utkání AZ - Benátky

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Ondřej Bláha
2. Radek Pořízek
3. Jakub Kotala
Gratulujeme!

před 2 dny

V Kadani už v pátek

Utkání v Kadani odehrají hokejisté AZetu místo v sobotu 28. 10. už v pátek 27.10.

18.10.2017

Hvězda utkání AZ - Slavia

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Ondřej Bláha
2. Lukáš Bednář
3. Roman Rác
Gratulujeme!

18.10.2017

Aleš Jergl za AZ

Po utkání se Slavií rozšířil marodku útočník Lukáš Bednář.
Ve středu proti Benátkám nastoupi v útoku Aleš Jergl z Olomouce.
Manažer Patrik Rimmel.

17.10.2017

Hvězda utkání AZ-Litoměřice

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Ondřej Bláha
2. Jakub Matai
3. Marek Sikora
Gratulujeme!

16.10.2017

Dnes nastoupí Ivan Puzič

Dnes proti Slavii nastoupí v obranných řadách AZetu vítkovický Ivan Puzič.

16.10.2017

Oficiální FB WSM ligy

Druhá nejvyšší soutěž připravila pro fanoušky další informační kanály – WSM Liga spustila oficiální profily na Facebooku sledujte zde a Instagramu sledujte zde.

12.10.2017

Hvězda utkání AZ - K. Vary

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Daniel Dolejš
2. Marek Kalus
3. Petr Beránek
Gratulujeme!

10.10.2017

Ondřej Bláha do AZetu

V pondělí 9.10. se k týmu připojí brankář Ondřej Bláha. 25letý odchovanec Českých Budějovic přichází na měsíční hostování, následně se rozhodne o jeho dalším působení v AZetu. Kompletní info o hráči ZDE.

8.10.2017

Sestava proti K. Varům

Došlo k dohodě o výpůjčce hráčů mezi naším týmem a týmem Aukro Zlín, který řeší marodku naopak v obraně.
V útoku nám dnes vypomůže Radoslav Illo ze Zlína. Naopak k zítřejšímu utkaní v dresu Zlína nastoupí Marcel Petran.
Z důvodu pokračující velké marodky a neuvolnění hráčů z extraligy i dnes nastoupí Petr Beránek.
Manažer P.Rimmel.

7.10.2017
P Tým Tým Z S B
1. KVA K. Vary 16 53:23 34
2. KLA Kladno 15 45:34 31
3. FRM Frýdek-Místek 16 39:36 29
4. CEB Č.Budějovice 16 38:30 28
5. PRE Přerov 16 38:32 26
6. UNL Ústí n/L 16 58:55 25
7. SLA Slavia 16 33:34 25
8. HAV Havířov 15 39:41 25
9. LTM Litoměřice 16 42:43 24
10. PRO Prostějov 16 39:41 21
11. BEN Benátky n/J 15 42:50 20
12. TRE Třebíč 16 40:46 19
13. VSE Vsetín 15 42:49 17
14. KAD Kadaň 16 35:69 6
P Tým Tým Z S B
1. Poruba HC RT TORAX Poruba 2011 36 192:77 85
2. Warrior Brno HCM Warrior Brno 36 163:75 85
3. Havířov AZ Havířov 36 183:106 85
4. Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek 36 180:131 65
5. Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 36 132:92 60
6. Přerov HC ZUBR Přerov 36 155:120 56
7. Uherský Brod HC Spartak Uherský Brod 36 111:149 34
8. Uničov HC Uničov 36 86:152 30
9. Opava Hokejový klub Opava 36 79:186 22
10. Boskovice HC Boskovice 36 77:270 18
P Tým Tým Z S B
1. VIT HC Vítkovice Ridera 12 53:23 25
2. ZLN Aukro Berani Zlín 11 38:30 18
3. HAV AZ RESIDOMO Havířov 11 24:25 17
4. TRI HC Oceláři Třinec 11 36:43 14
5. VSE VHK ROBE Vsetín 11 24:54 10
P Tým Tým Z S B
1. ZLN Aukro Berani Zlín 10 42:16 25
2. HAV AZ RESIDOMO Havířov 10 51:17 24
3. PRE HC ZUBR Přerov 10 48:19 24
4. VIT HC Vítkovice Ridera 10 48:23 23
5. TRI HC Oceláři Třinec 10 42:29 16
6. TEC VSK Technika Hokej Brno 10 18:26 15
7. MDS HK Mladí Draci Šumperk 10 36:32 13
8. WAB HCM Warrior Brno 10 21:49 4
9. VSE VHK ROBE Vsetín 10 9:49 3
10. POM HC RT TORAX Poruba 10 10:65 3
HAVCEB

HAV

4:1

CEB

1. hvězda zápasu

2. hvězda zápasu

3. hvězda zápasu

19 let (2.10.)
10 let (2.10.)
9 let (5.10.)
23 let (7.10.)
8 let (11.10.)
9 let (21.10.)
9 let (22.10.)
11 let (28.10.)
Fanshop Přípravka Bazar Partneři

WEB TV

Instagram Youtube