JUN: Havířov odjel v 11 hráčích do pole, Warrioru podlehl

Josef Nudera | 30.11.2015

Další kolo Ligy juniorů zavedlo Havířov na led Warrioru Brno. Havířov odcestoval na led soupeře se značně okleštěnou sestavou a musel hrát se třemi obránci, tím čtvrtým se nakonec stál útočník Martin Caruk. Havířov prohrával už v 7. minutě o tři branky, což jasně udalo ráz celému duelu. Utkání se dále víceméně dohrávalo. Nakonec se scóre zastavilo na konečných 1:7 pro Brno.

LJ - 14.kolo pá 27.11.
Warriors Brno - AZ Havířov
7:1
(3:0, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 3. Klaus (Nohel), 5. Jarolím (Hussein), 7. Kozel (Vágner), 25. Klaus (Fábry), 31. Fábry (Křenek), 36. Hussein (Dobiáš), 58. Sabol (Jarolím, Hussein) - 55. Stoklásek (Němec). Rozhodčí: Kohoutek - Procházka, Vašíček. Vyloučení: 4:3. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Střely na branku: 29:21. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1.
Warriors Brno: Holub - Malíř, Nossek, Vágner, Sabol, Křenek, Marcello - Klaus, Fábry, Nohel, Dobiáš, Jarolím, Hussein, Přibyl, Kazlepka, Kozel
AZ Havířov: Turšner - Trombík, Heinzl, Caruk, Chroboček - Stoklásek, Němec, Stružík, Dobrzynski, Šmíd, Baláž, Rzekanowski

Se značně okleštěnou sestavou odjel Havířov na led dalšího soupeře Ligy juniorů Brna. Domácí Warrior tak mohl využít situace. Domácím se povedl především úvod první třetiny, kde se po brankách Klause, Jarolíma a Kozla dostal už v 7. minutě do vedení o tři branky.

Brnu se v tomto utkání dařily přesilovky, krom branky Kozla, se podařilo využít ještě další dvě, které Havířov soupeři nabídl. Další branku přidal Klaus a Fábry - 5:0. Soupeř se zásluhou Husseina dostal do vedení 6:0. Havířov reagoval brankou v 55. minutě, když dokázal využít přesilovku Martin Stoklásek - 6:1. Poslední branku zápasu měli ale na svědomí domácí junioři, když uzavřel skóre na konečných 7:1 Sabol.