MDO: Ve vyrovnaném utkání nakonec šťastnější Přerov

Petr Miklas | 01.10.2016

Mladší dorostenci dnes hráli na ledě přerovských Zubrů, kde odehráli vyrovnaný zápas, ale na dvě branky domácích dokázali odpovědět jen jednou a tak po těsné porážce 2:1 jedou domů bez bodu. Jediný gól AZetu dal při hře 4 na 4 Marek Revaj.

ELMD - 8.kolo so 1.10.12:00
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Hlaváč (Barveníček, Vohrabal), 22. Kleniar (Kopeček, Chytil) – 37. Revaj (Grygar). Rozhodčí: Cik – Doleček, Novotná. Vyloučení: 5:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 19:24 (9:10, 7:6, 3:8). Průběh utkání: 2:0, 2:1.

HC ZUBR Přerov: Rachůnek – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Dvořáček, Hanák, Chytil, Štědrý
AZ Havířov: Štipčák – Dabrowski, Koubek, Frančiak, Thiel, Grygar, Hrček, Macurák – Tomeček, Wawrzckiewicz, Backa, Dufek, Přeček, Pindel, Byčkov, Čempel, Revaj

Ve vyrovnané a svižně hrané první tetině měly oba týmy několik nadějných příležitostí. Brankově se ale urodilo až v polovině 19. minuty, když domácí Matůš Hlaváč poslal Zubry do vedení. Na začátku druhé dvacetiminutovky hrál AZ v oslabení a po trefě Patrika Kleinara podruhé inkasoval. Prostřední část zápasu pak přinesla řadu oslabení na obou stranách a ve 37. minutě i vyrovnání Havířova. Marek Revaj využil při hře ve štyřech Grygarovu nabídku a snížil na 1:2. Ve třetí třetině se havířovští tlačili za vyrovnáním. To se jim ale nepodařilo, a tak zůstaly všechny body na Hané.