AZ Havířov

dnes

Základní část jde do finiše, AZ o víkendu vyzve Prostějov

Základní část jde do finiše, AZ o víkendu vyzve Prostějov
před 2 dny

Branky v derby přinesla až třetí třetina, AZ podlehl Frýdku-Místku 1:4

Branky v derby přinesla až třetí třetina, AZ podlehl Frýdku-Místku 1:4
20.02.2021

Mrva rozhodl v prodloužení. AZ získává s Porubou dva body.

Mrva rozhodl v prodloužení. AZ získává s Porubou dva body.
19.02.2021

Důležitá informace pro permanentkáře

Důležitá informace pro permanentkáře
A-Tým JUN DOR 9. TŘ 8. TŘ 7. TŘ 6. TŘ 5. TŘ 4. TŘ A 4. TŘ B
30, st 24.2.
Havířov - Frýdek-Místek
10, so 20.2.
Havířov - Poruba
31, so 27.2.
Prostějov - Havířov
17:00
32, st 3.3.
Havířov - Benátky nad Jizerou
17:00
7, so 3.10.
Jihlava - Havířov
6, pá 2.10.
Slavia - Havířov
5, po 28.9.
Havířov - Kometa
4, pá 25.9.
Havířov - Hradec Králové
7.kolo, so 10.10.
Třinec - Havířov
6.kolo, so 3.10.
Havířov - Olomouc
32.kolo, so 27.2.
Havířov - Vítkovice
33.kolo, čt 4.3.
Olomouc - Havířov
6.kolo, so 10.10.
Opava - Havířov
1.kolo, st 7.10.
Havířov - Kopřivnice
5.kolo, ne 4.10.
Havířov - Poruba
4.kolo, so 3.10.
Olomouc - Havířov
7.kolo, so 10.10.
Havířov - HC Karviná
6.kolo, ne 4.10.
Poruba - Havířov
5.kolo, so 3.10.
Havířov - Orlová
4.kolo, so 26.9.
Metropolia Silesia - Havířov
6.kolo, so 10.10.
Opava - Havířov
5.kolo, ne 4.10.
Havířov - Poruba
4.kolo, so 3.10.
Olomouc - Havířov
3.kolo, ne 27.9.
Havířov - Třinec
7.kolo, so 10.10.
Havířov - SK Karviná
6.kolo, ne 4.10.
Poruba - Havířov
5.kolo, so 3.10.
Havířov - Orlová
4.kolo, so 26.9.
Metropolia Silesia - Havířov
3.kolo, ne 4.10.
Opava - Havířov
2.kolo, ne 27.9.
Havířov - Orlová
20.kolo, so 27.2.
Krnov - Havířov
21.kolo, so 6.3.
Havířov - HC Karviná

Na programu není žádný zápas

Na programu není žádný zápas

Aktuality

Info ke kádru

Z olomoucké juniorky přichází do AZetu na střídavé starty gólman Vojtěch Mokrý.

11.02.2021

E. Vaněčková na repre kemp

Další reprezentační pozvánka přišla pro odchovankyni havířovského hokeje Elišku Vaněčkovou. Tentokrát na kemp reprezentace žen v Klášterci nad Ohří v termínu od 8. do 13. února 2021. Gratulujeme!

07.02.2021

F. Kočí na repre kemp U20

Obránce AZetu Fabien Kočí byl nominován na přípravný kemp reprezentace ČR U20, který se uskuteční ve dnech 9. - 13.února 2021 ve Vyškově. Gratulujeme!

01.02.2021

Info

Obránce havířovské juniorky Petr Kuboš odchází na hostování do týmu DRACI PARS Šumperk.

31.01.2021

Info ke kádru

Obránce Motoru Ivan Lytvynov se vrací zpět do Českých Budějovic, do utkání v Litoměřicích už nezasáhne.

29.01.2021

Info ke kádru.

Z extraligové Olomouce přichází na střídavé starty dvacetiletý útočník Matěj Kořenek.

28.01.2021

Změny v kádru

Obránce Ludvík Rutar odchází do týmu DRACI PARS ŠUMPERK. Do AZetu přichází z Kadaně Radek Havel, který už v Havířově působil v sezoně 2017/18.

26.01.2021

Změna termínu utkání

Utkání 25. kola Chance ligy HC Stadion Litoměřice - AZ Heimstaden Havířov se po vzájemné dohodě obou klubů odehraje už v pátek 29. 1. 2021 od 17:00.

24.01.2021

Pozor změna!

Utkání 24. Kola Chance ligy SC Kolín - AZ HEIMSTADEN Havířov se po dohodě obou klubů odehraje až ve čtvrtek 28. ledna v 17:00.

22.01.2021

Informace ke kádru

Z extraligového Motoru přichází na střídavé starty útočník Radek Prokeš. Nastoupit by měl už do sobotního zápasu se Vsetínem.

22.01.2021
P Tým Tým Z S B
1. KLA Kladno 30 113:77 62
2. PRE Přerov 31 103:76 61
3. VRC Vrchlabí 30 112:72 59
4. JIH Jihlava 30 111:72 58
5. TRE Třebíč 30 93:77 55
6. POR Poruba 30 97:76 53
7. LTM Litoměřice 30 110:101 50
8. VSE Vsetín 30 83:77 50
9. SOK Sokolov 30 117:97 47
10. PRO Prostějov 30 110:93 47
11. SLA Slavia 31 92:93 46
12. UNL Ústí nad Labem 30 80:96 42
13. FRM Frýdek-Místek 31 88:102 39
14. BEN Benátky n/J 30 80:96 38
15. KOL Kolín 30 87:114 37
16. HAV Havířov 30 79:84 35
17. SUM Šumperk 31 75:136 21
18. KAD Kadaň 30 72:163 16
P Tým Tým Z S B
1. VIT HC Vítkovice Ridera 9 42:23 22
2. SPA HC Sparta Praha 11 42:30 22
3. HAV AZ Heimstaden Havířov 7 24:11 19
4. MBL BK Mladá Boleslav 11 32:27 19
5. KVA HC Energie Karlovy Vary 11 40:30 18
6. LIB Bílí Tygři Liberec 8 32:22 18
7. KOM HC Kometa Brno 9 25:23 16
8. SLA HC Slavia Praha 13 34:47 15
9. PCE HC Dynamo Pardubice 6 29:22 13
10. OLO HC Olomouc 9 38:35 13
11. LIM HC Litvínov 8 21:22 12
12. KLA Rytíři Kladno 9 33:39 12
13. ZLN PSG Berani Zlín 10 37:43 10
14. PLZ HC Škoda Plzeň 8 26:36 10
15. CEB Madeta Motor České Budějovice 6 15:25 8
16. JIH HC Dukla Jihlava 11 30:48 8
17. SLZ EC Red Bull Salzburg 4 14:11 7
18. TRI HC Oceláři Třinec 8 24:31 7
19. HKM Mountfield HK 7 25:24 6
20. CHM Piráti Chomutov 5 10:24 0
P Tým Tým Z S B
1. KOM HC Kometa Brno 7 32:15 20
2. VIT HC Vítkovice Ridera 7 41:12 17
3. HAV AZ Heimstaden Havířov 7 23:11 16
4. TRI HC Oceláři Třinec 7 35:21 15
5. ZLN PSG Berani Zlín 7 29:22 11
6. PRE HC ZUBR Přerov 6 20:17 10
7. VSE VHK ROBE Vsetín 7 16:28 6
8. POM HC RT TORAX Poruba 7 18:40 6
9. MDS HK Mladí Draci Šumperk 7 9:29 1
10. OLO HC Olomouc 6 10:38 0

Narozeniny

21 let (2.2.)
16 let (3.2.)
12 let (7.2.)
12 let (7.2.)
25 let (12.2.)
15 let (14.2.)
16 let (15.2.)
23 let (18.2.)
16 let (22.2.)
17 let (22.2.)
14 let (23.2.)
17 let (28.2.)
Fanshop Vstupenky Přípravka Bazar

WEB TV

Instagram Youtube