VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

​Do Arény může 1000 lidí, přednost mají pernamentkáři

29.11.2021 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - Na středeční utkání s Benátkami nad Jizerou budou mít kvůli nařízení Vlády ČR o omezení počtu osob na sportovních utkáních právo přednostního vstupu majitelé permanentek. Klub zároveň uvolní omezený počet vstupenek, ty budou moci fanoušci zakoupit buď ON-LINE přes webové stránky AZ HEIMSTADEN Havířov, nebo na pokladně GASCONTROL Arény.

Samozřejmě, že s omezením počtu lidí v Aréně platí (od 22.11.2021) opatření pro vstup na sportovní utkání, která jsou stejná pro permanentkáře i pro držitele vstupenky.

Osoby mladší 12 let se dokladem o tzv. "bezinfekčnosti" nemusejí prokazovat

Osoby ve věku 12-18 let (nejedná-li se o osoby, které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované) se mohou prokázat u vstupu negativním výsledkem PCR testu, který musí být proveden nejdříve 72 hodin před návštěvou utkání.

Osoby starší 18 let mají vstup na zápas povolen pouze pokud prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo mají dokončené očkování proti onemocnění covid-19, nebo jsou tzv. ve fázi zahájeného očkování (viz. bod I odst. 17 - Opatření) a prokáží se u vstupu negativním výsledkem PCR testu.

Klub AZ HEIMSTADEN Havířov musí nařízení vlády respektovat, kapacita středečního utkání je snížena na 1000 osob.