VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

​Směna se Vsetínem. Na Lapač míří Lukáš Bednář, AZ posílil Jan Kloz

08.01.2021 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - Do Havířova míří zkušenosti a ofenzivní potencionál v podobě Jana Kloze. Útočník v kristových letech by měl pozvednout nevalnou střeleckou produktivitu týmu z nejmladšího města. Na ikonický Lapač se stěhuje do konce aktuální sezóny Lukáš Bednář.

Na hostování do konce sezóny přichází ze Vsetína útočník Jan Kloz. Produktivní forward je odchovancem ústeckého Slovanu, kde hrál do sezóny 2016/17. Po angažmá v rodném městě jste ho mohli zaznamenat v Litoměřicích, Kladně, u extraligových Chemiků z Litvínova a Pardubicích. V minulé sezóně střídal prvoligový Motor, kde měl takřka bod na zápas (ve 36 zápasech nasbíral 35 bodů 12+23) a pardubické Dynamo.

Manažer a asistent trenéra Pavel Zdráhal se po výměně vyjádřil takto: „Jak my, tak Vsetín věříme, že oběma hráčům tato výměna prospěje. Lukáš se v této sezóně trápí, věřím, že působení ve Vsetíně ho nakopne a pak se v plné síle vrátí zpět k nám. Honza nám pak může svými zkušenostmi hodně pomoci a přinést do týmu nový impulz.“

Jan Klozovi přejme v dresu Azetu hodně zdaru!

V článku byly použity fotografie ze stránek: https://www.hc-vsetin.cz/