Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ Globus Cup doprovázela skvělá nálada, výborné občerstvení a úsměv maskota hypermarketu Globus

12.05.2019 | Sarah Ráblová

Sobotní VII. ročník turnaje v minikopané AZ Globus Cup 2019 se konal opět v areálu fotbalového MFK Havířov v Prostřední Suché. Po celý den počasí přálo, diváci poctivě podporovali a mezi nimi se objevil i trenér A týmu Jiří Režnar. Byly k vidění krásné zápasy i góly. I na letošním ročníku jsme zhlédli řadu hráčů i tváří klubu.

Za tým AZ Residomo Havířov si stejně jako loni zahráli hráči současného kádru AZ - Honza Maruna, David Chroboček, Jakub Matai, Jakub Kotala, Dominik Cihlář, Jan Bambula, Radek Pořízek i Lukáš Bednář. Ale také jsme mohli zahlédnout Filipa Semana, Lukáše Juhásze, v bráně Radka Veselého a zahrál si i fyzioterapeut Evžen Buščík

V jiných týmech jsme viděli manažera klubu a asistenta trenéra Patrika Rimmela, sekretáře a bývalého hráče Robina Pavlase, kteří se svým týmem skončili na krásném 5. místě. Představil se i bývalý šéfredaktor webu AZetu Libor Gavlas v týmu Rádioklub.

Objevili se i věrní fanoušci, kteří neodolali se vyfotit jak se současnými, tak i bývalými hráči - Markem Sikorou a Jiřím Krislem.

Celý turnaj ovládl tým Globus, na 2. příčce se umístila Stará garda Havířov a na 3. místě Ka Club.

Turnaj doprovázelo také výborné počasí, občerstvení, skvělá nálada a opět úsměv maskota hypermarketu Globus. Děti si také přišli na své, pro ty byly připraveny trampolíny.

Vítězové získali krásné ceny, které předávali za AZ Residomo Havířov prezident klubu Jaroslav Mrowiec a za Globus ředitelka hypermarketu Renáta Čechmanová

Kompletní přehled týmů na turnaji:

AZ RESIDOMO Havířov
AZ legendy