AZ Havířov

Z důvodu rozhodnutí vlády jsou od 12. do 25. října zastaveny veškeré hokejové soutěže. GASCONTROL Aréna bude pro veřejnost uzavřena.

AZ Globus Cup doprovázela skvělá nálada, výborné občerstvení a úsměv maskota hypermarketu Globus

12.05.2019 | Sarah Ráblová

Sobotní VII. ročník turnaje v minikopané AZ Globus Cup 2019 se konal opět v areálu fotbalového MFK Havířov v Prostřední Suché. Po celý den počasí přálo, diváci poctivě podporovali a mezi nimi se objevil i trenér A týmu Jiří Režnar. Byly k vidění krásné zápasy i góly. I na letošním ročníku jsme zhlédli řadu hráčů i tváří klubu.

Za tým AZ Residomo Havířov si stejně jako loni zahráli hráči současného kádru AZ - Honza Maruna, David Chroboček, Jakub Matai, Jakub Kotala, Dominik Cihlář, Jan Bambula, Radek Pořízek i Lukáš Bednář. Ale také jsme mohli zahlédnout Filipa Semana, Lukáše Juhásze, v bráně Radka Veselého a zahrál si i fyzioterapeut Evžen Buščík

V jiných týmech jsme viděli manažera klubu a asistenta trenéra Patrika Rimmela, sekretáře a bývalého hráče Robina Pavlase, kteří se svým týmem skončili na krásném 5. místě. Představil se i bývalý šéfredaktor webu AZetu Libor Gavlas v týmu Rádioklub.

Objevili se i věrní fanoušci, kteří neodolali se vyfotit jak se současnými, tak i bývalými hráči - Markem Sikorou a Jiřím Krislem.

Celý turnaj ovládl tým Globus, na 2. příčce se umístila Stará garda Havířov a na 3. místě Ka Club.

Turnaj doprovázelo také výborné počasí, občerstvení, skvělá nálada a opět úsměv maskota hypermarketu Globus. Děti si také přišli na své, pro ty byly připraveny trampolíny. 

Vítězové získali krásné ceny, které předávali za AZ Residomo Havířov prezident klubu Jaroslav Mrowiec a za Globus ředitelka hypermarketu Renáta Čechmanová

 

Kompletní přehled týmů na turnaji:

AZ RESIDOMO Havířov
AZ legendy
KA Club
Globus Team
Rumboys Havířov
Tatra Kopřivnice
Orli Orlová
Baloňáci Havířov
Euroline Team
Panteři Havířov
Býci Karviná
Rapid Havířov
Baier Team
Stará garda Havířov
Autodům Vrána Team
Rádioklub Team

Instagram Youtube