Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ OPEN 2020 se blíží, tradiční tenisový turnaj proběhne 25. 7.

18.07.2020 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Už 9. ročník tenisového turnaje čtyřher AZ Open se uskuteční v sobotu 25. července v areálu Tennis Hill v Havířově-Životicích. I přes aktuální opatření proti šíření Covid-19, se turnaj určitě uskuteční.

Stejně jako v předchozích ročnících půjde o nejen o sportovní klání, ale také o setkání fanoušků, partnerů klubu, hráčů i vedení AZetu. V letošním turnajovém pavouku tak můžeme narazit na bývalé hráče havířovského klubu Roberta Říčku, Pavla Kubiče a Mirka Pawlase či současné členy kádru A-týmu Honzu Marunu, Kubu Doktora a Ondru Procházku.

Do turnaje je stále ještě možno se přihlásit, zbývá posledních pár volných míst, a to buď telefonicky na čísle 777 774 020 nebo emailem na hokej@hc-havirov.cz. Přihláška bude platná po uhrazení startovného. To činí 600,- Kč a zahrnuje také bohaté občerstvení a hodnotné ceny.

Turnaj se bude opět hrát atraktivním systémem losovaných čtyřher, což v praxi znamená, že se na turnaj nehlásí stabilní dvojice, ale spoluhráč do každého zápasu v základní skupině je každému hráči vylosován z ostatních účastníků. Naopak v zápasech o konečné umístění už spolu hrají stabilní dvojice.

Prezentace do turnaje začíná v sobotu 25. 7. 2020 v 8:15, samotný začátek bude v 9:00. Turnaj se, i přes aktuální opatření proti šíření Covid-19, určitě uskuteční.

Partnery akce jsou město Havířov, a společnosti Heimstaden, PODA, Gascontrol, Autodům Vrána a Medicentrum Poliklinika.