VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ má novou nástupovou píseň

04.10.2019 | Vít Káňa

S novou sezónou začala hrát na domácích zápasech AZetu také nová nástupová píseň. Pro klub ji nazpívala skupina Nebe a na jejím vzniku se podíleli také fanoušci a hráči.

Členy skupiny Nebe můžete pravidelně potkávat na domácích zápasech AZetu. Frontman kapely Petr Harazin pro klubový Bulletin řekl: „AZet je pro mě obrovská srdcovka, na hokej chodím od malička, v momentě, kdy AZet začal bojovat o první ligu, tak mě ta atmosféra úplně pohltila a od té doby, pokud můžu, jdu si vyřvat hlasivky. Snažil jsem se vytvořit něco, co se vryje pod kůži fanouškům, proto je v písní zachován jeden z havířovských chorálů. Proto jsme píseň nazpívali společně s částí havířovské zvěře i kabiny v čele se stálicemi, které přímo na ledě pomohli dostat klub tam, kde momentálně je.“

Nová píseň bude znít při nástupu hráčů na led. Níže přikládáme text, se kterým se mohou fanoušci seznámit. Znovu jej uslyší hned na dalším domácím zápase – v pondělí 7. října proti HC Slavii Praha. Vstupenky zde

Text písně:

Havíři z dolů už zvedaj svůj šál
Každý tu ve Slezsku ví, kdo je král
ČERNÁ / BÍLÁ

AZ
Pusťte nás z klece, zvěř už chce ven
MODRÁ / BÍLÁ
S výpraskem domů je poženem
Černá / BÍLÁ

Havíři z dolů už zvedaj svůj šál
Každý tu ve Slezsku ví, kdo je král