VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Akce „Fandí celá rodina“ už tuto sobotu

01.12.2016 | Tomáš Vlček

Na sobotu 3.12.2016 si pro všechny své fanoušky připravil HC AZ Havířov, spolu se svými partnery, speciální „mikulášský hokej“. Od 15:00 je připraven zajímavý program před K&K PNEU Arénou, od 17:00 pak v hale, samotné utkání proti Dukle Jihlava začne trochu netradičně až v 17:30. Vstupenky jsou stále ještě v předprodeji ve Fanshopu, včetně speciálních pro dospělého a dítě za 70,-Kč.

Před K&K PNEU Arénou bude postavena vánoční vesnička s občerstvením a bohatým programem. Zatímco v rámci občerstvení se budou u stánků servírovat Mikulášské speciality, doprovodný program nabídne například zpěv vánočních koled v provedení dětí ze ZŠ Žákovská či soutěž o nejoriginálnější mikulášskou masku ve stánku PODA a.s.Mezi dětmi budou pobíhat čerti, Mikulášové a andělé na chůdách. V 16:30 proběhne rozsvícení vánočního stromu s originálními baňkami, které vytvořily děti z havířovských škol a školek.

Fanoušci se mohou netradičně vyfotit jako Mikulášové s čertem anebo jako brankáři AZetu.

Další část atraktivního programu bude následně od 17:00 přímo v K&K PNEU Aréně. A i zde v duchu Mikuláše, čerta a anděla. Originálně, s čertovskými rohy a vlajkami, se představí hokejisté AZetu, v 1. přestávce bude k vidění zápas malých "rohatých" AZeťáků a v té druhé soutěž v tahání saní a vyhlášení soutěže o nejoriginálnější masku. Také rolba na úpravu ledu bude čertovská. Krásný sportovně-společenský zážitek si tedy může odnést každý.

U vstupu do haly obdrží každé dítě do 15 let mikulášský balíček.

„Po loňské úspěšné společné akci „Fandí celá hala“ při zápase ze Slavií, jsme se s naším partnerem, firmou PODA a.s., rozhodli i v této sezóně připravit něco podobného. Tentokrát to bude s mikulášskou tématikou a zaměřeno jak na děti tak i na dospělé," uvádí manažer AZetu Patrik Rimmel.

Celá akce má i svůj charitativní rozměr a klub se jejím prostřednictvím mj. zapojí i do "Charitativního týdne WSM ligy". "Nezapomněli jsme na dětské domovy a azylové domy, které se také zúčastní a jako dárek dostanou od nás několikeré sáně. Během akce se budou za 55,- Kč prodávat svítící čertovské rohy a část výtěžku z prodeje půjde na další charitativní podporu, např. pro Klokánky, které se starají o nezaopatřené děti. Do výroby ozdob Vánočního stromku jsme zapojili i havířovské školy a školky. Před halou i v hale bude několik čertů, Mikulášů i andělů. Věříme, že si všichni akci užijí, najdou odreagování od všedních starostí a z K&K PNEU Arény budou odcházet s úsměvem a spokojeni,“ uzavírá Patrik Rimmel.

Kromě a.s. PODA jsou dalšími partnery akce Statutární město Havířov, ČSAD Havířov a.s., Městské kulturní středisko a výrobce sladkostí Juicce Gummee, firma The Candy Plus Sweet Factory.

Přijďte tedy všichni v sobotu 3. prosince na AZ a odneste si krásný sportovně-společenský zážitek. V ten den totiž bude AZetu fandit celá rodina!