VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Autoslužby Janoušek, Lékarna Na Národní a Revize plynu Hořavka pokračují jako partneři klubu

18.06.2020 | Martina Kotulová

Stálí partneři klubu, kterými jsou Autosužby Janoušek, Lékarna Na Národní a Revize plynu Hořavka podepsali nové smlouvy a i v další sezoně tak bude pokračovat jejich spolupráce s AZetem.

„Jde o partnery, kteří jsou s námi spojeni dlouhodobě a my jsme moc rádi, že s námi budou pokračovat i nadále. Velmi si jejich podpory vážíme a věříme, že i v další sezoně budou spokojeni s naší vzájemnou spoluprací,“ říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec.

Autoslužby Janoušek jsou partnerem klubu od roku 2016. Firma zaměstnává vysoce kvalifikované zaměstnance v oboru oprav motorových vozidel, zabývá se prodejem barev včetně příslušenství pro lakovny. Provádí veškeré opravy motorových vozidel. Karosářské, mechanické i lakýrnické práce provádí za použití velmi kvalitních náhradních dílů a lakovacích materiálů.

Lékarna Na Národní se také řadí mezi dlouhodobé partnery klubu a dlouhou tradici má také v Havířově. Snaží se o nabídku pestrého sortimentu. Nabízí nejen léky tzv. klasické medicíny a potravinové doplňky, ale i celou řadu produktů přírodní a tzv. alternativní medicíny.

Spolupráci s námi prodloužil také partner Revize plynu Hořavka. Firma působí na trhu více než 15 let. Zabývá se revizí a kontrolou plynových zařízení, porevizními opravami plynových zařízení a montáží plynových spotřebičů.