Balíček vstupenek na tři domácí utkání (Kadaň, Ústí, Benátky)můžete zakoupit zde. Ve Fanshopu je k dispozici od pondělí do pátku od 13 do 18 hodin, do prvního utkání s Kadaní!

Boston s Davidem Pastrňákem zůstal těsně pod vrcholem Stanley Cupu. I tak, Davide díky!

13.06.2019 | Jan Kudělka

Téměř dva měsíce soupeřily nejlepší týmy NHL o prestižní Stanley Cup. Boston Bruins, i s havířovským odchovancem Davidem Pastrňákem, prošli až do finále proti St. Louis. O tom, kdo pohár získá, se rozhodlo až dnes v noci v 7. zápase.

Po napínavé bitvě a vítězství 1:4 se nakonec radovali hokejisté St. Louis Blues. Znamená to, že David Pastrňák se svým týmem po další skvělé sezoně v nejlepší hokejové soutěži, na slavný pohár nedosáhne. I přes neúspěch v letošním finále věříme, že se Davidovi podaří v následujících letech pohár nad hlavu zvednout.

Děkujeme Davide za reprezentaci klubu, havířovského hokeje, města Havířova a také České republiky. Jsme na tebe pyšní a hrdí na tvé předvedené výkony v celé sezoně.

Dnes v 18:00 | Muži
SK Kadaň