AZ Havířov

Tuto středu 26. 6. nebude AZ Fanshop otevřen. Děkujeme za pochopení.

Chance liga 2019/20 rozlosována, začne 11. září

07.06.2019 | Tomáš Vlček

Na čtvrtečním aktivu 1. ligy proběhlo mj. rozlosování soutěže, konkrétně jejich prvních třiceti kol.

V těch se 16 účastníků utká systémem každý s každým doma-venku. Následně se podle umístění v tabulce týmy rozdělí na skupinu 1. – 8. místo, jejíž účastníci již mají jistotu play-off a na skupinu o 9. – 16. místo, jejíž účastníci budou bojovat o zbylá dvě místa v předkole.

Pro AZ odstartuje nový ligový ročník ve středu 11. září na ledě Poruby, doma se představí o tři dny později proti Vsetínu.

Prvoligoví manažeři na aktivu debatovali mimo jiné o změnách hracích dnů, které mohly být stejné jako v extralize. Termíny ale nakonec zůstávají beze změn a soutěž se tedy bude hrát ve středu, v sobotu a případně v pondělí.

Již dříve však bylo rozhodnuto o některých novinkách. Kromě rozdělení soutěže na lepší a horší polovinu po prvních třiceti kolech se navíc vrací předkolo play off a také finále, které rozhodne o přímém postupujícím do Tipsport extraligy. I pro následující ročník soutěž nadále zůstává nesestupovou.

Rozpis první části sezony

Zdroj: hcdukla.cz

Středa 11. září – 1. kolo
HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava - SK Trhači Kadaň
ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
Piráti Chomutov - HC Baník Sokolov
HC RT TORAX Poruba - AZ RESIDOMO Havířov
VHK ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek

Sobota 14. září – 2. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC Frýdek-Místek
AZ RESIDOMO Havířov - VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov - HC RT TORAX Poruba
LHK Jestřábi Prostějov - Piráti Chomutov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavia Praha

Pondělí 16. září – 3. kolo
HC Slavia Praha - HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava - HC Benátky nad Jizerou
ČEZ Motor České Budějovice - HC Slovan Ústí nad Labem
HC ZUBR Přerov - SK Trhači Kadaň
Piráti Chomutov - SK Horácká Slavia Třebíč
HC RT TORAX Poruba - LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov
HC Frýdek-Místek - AZ RESIDOMO Havířov

Středa 18. září – 4. kolo
HC Stadion Litoměřice - AZ RESIDOMO Havířov
HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek
LHK Jestřábi Prostějov - VHK ROBE Vsetín
SK Horácká Slavia Třebíč - HC RT TORAX Poruba
SK Trhači Kadaň - Piráti Chomutov
HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov
HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava

Sobota 21. září5. kolo
HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov - HC Benátky nad Jizerou
Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem
HC RT TORAX Poruba - SK Trhači Kadaň
VHK ROBE Vsetín - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek - LHK Jestřábi Prostějov
AZ RESIDOMO Havířov - HC Baník Sokolov

Pondělí 23. září – 6. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC Baník Sokolov
LHK Jestřábi Prostějov - AZ RESIDOMO Havířov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Frýdek-Místek
SK Trhači Kadaň - VHK ROBE Vsetín
HC Slovan Ústí nad Labem - HC RT TORAX Poruba
HC Benátky nad Jizerou - Piráti Chomutov
HC Slavia Praha - HC ZUBR Přerov
HC Dukla Jihlava - ČEZ Motor České Budějovice

Středa 25. září – 7. kolo
ČEZ Motor České Budějovice - HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov - HC Dukla Jihlava
Piráti Chomutov - HC Slavia Praha
HC RT TORAX Poruba - HC Benátky nad Jizerou
VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Frýdek-Místek - SK Trhači Kadaň
AZ RESIDOMO Havířov - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Baník Sokolov - LHK Jestřábi Prostějov

Sobota 28. září – 8. kolo
HC Stadion Litoměřice - LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Baník Sokolov
SK Trhači Kadaň - AZ RESIDOMO Havířov
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek
HC Benátky nad Jizerou - VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha - HC RT TORAX Poruba
HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov
ČEZ Motor České Budějovice - HC ZUBR Přerov

Středa 2. října – 9. kolo
HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice
Piráti Chomutov - ČEZ Motor České Budějovice
HC RT TORAX Poruba - HC Dukla Jihlava
VHK ROBE Vsetín - HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek - HC Benátky nad Jizerou
AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Baník Sokolov - SK Trhači Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč

Sobota 5. října – 10. kolo
HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč
SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Baník Sokolov
HC Benátky nad Jizerou - AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha - HC Frýdek-Místek
HC Dukla Jihlava - VHK ROBE Vsetín
ČEZ Motor České Budějovice - HC RT TORAX Poruba
HC ZUBR Přerov - Piráti Chomutov

Pondělí 7. října – 11. kolo
Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice
HC Frýdek-Místek - HC Dukla Jihlava
AZ RESIDOMO Havířov - HC Slavia Praha
HC Baník Sokolov - HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč - SK Trhači Kadaň

Středa 9. října – 12. kolo
HC Stadion Litoměřice - SK Trhači Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou - LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha - HC Baník Sokolov
HC Dukla Jihlava - AZ RESIDOMO Havířov
ČEZ Motor České Budějovice - HC Frýdek-Místek
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
Piráti Chomutov - HC RT TORAX Poruba

Sobota 12. října – 13. kolo
HC RT TORAX Poruba - HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín - Piráti Chomutov
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov - ČEZ Motor České Budějovice
HC Baník Sokolov - HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov - HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou
SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem

Středa 16. října – 14. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Benátky nad Jizerou - SK Trhači Kadaň
HC Slavia Praha - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava - LHK Jestřábi Prostějov
ČEZ Motor České Budějovice - HC Baník Sokolov
HC ZUBR Přerov - AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov - HC Frýdek-Místek
HC RT TORAX Poruba - VHK ROBE Vsetín

Sobota 19. října – 15. kolo
VHK ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba
AZ RESIDOMO Havířov - Piráti Chomutov
HC Baník Sokolov - HC ZUBR Přerov
LHK Jestřábi Prostějov - ČEZ Motor České Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava
SK Trhači Kadaň - HC Slavia Praha
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou

Pondělí 21. října – 16. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň - HC Dukla Jihlava
SK Horácká Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
HC Baník Sokolov - Piráti Chomutov
AZ RESIDOMO Havířov - HC RT TORAX Poruba
HC Frýdek-Místek - VHK ROBE Vsetín

Středa 23. října – 17. kolo
HC Frýdek-Místek - HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín - AZ RESIDOMO Havířov
HC RT TORAX Poruba - HC Baník Sokolov
Piráti Chomutov - LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
ČEZ Motor České Budějovice - SK Trhači Kadaň
HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Slavia Praha - HC Benátky nad Jizerou

Sobota 26. října – 18. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava
HC Slovan Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice
SK Trhači Kadaň - HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč - Piráti Chomutov
LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba
HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín
AZ RESIDOMO Havířov - HC Frýdek-Místek

Středa 30. října – 19. kolo
AZ RESIDOMO Havířov - HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov
VHK ROBE Vsetín - LHK Jestřábi Prostějov
HC RT TORAX Poruba - SK Horácká Slavia Třebíč
Piráti Chomutov - SK Trhači Kadaň
HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem
ČEZ Motor České Budějovice - HC Benátky nad Jizerou
HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha

Sobota 2. listopadu – 20. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava
HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice
HC Benátky nad Jizerou - HC ZUBR Přerov
HC Slovan Ústí nad Labem - Piráti Chomutov
SK Trhači Kadaň - HC RT TORAX Poruba
SK Horácká Slavia Třebíč - VHK ROBE Vsetín
LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek
HC Baník Sokolov - AZ RESIDOMO Havířov

Středa 13. listopadu – 21. kolo
HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice
AZ RESIDOMO Havířov - LHK Jestřábi Prostějov
HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín - SK Trhači Kadaň
HC RT TORAX Poruba - HC Slovan Ústí nad Labem
Piráti Chomutov - HC Benátky nad Jizerou
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava

Sobota 16. listopadu – 22. kolo
HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice
HC Dukla Jihlava - HC ZUBR Přerov
HC Slavia Praha - Piráti Chomutov
HC Benátky nad Jizerou - HC RT TORAX Poruba
HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín
SK Trhači Kadaň - HC Frýdek-Místek
SK Horácká Slavia Třebíč - AZ RESIDOMO Havířov
LHK Jestřábi Prostějov - HC Baník Sokolov

Pondělí 18. listopadu – 23. kolo
LHK Jestřábi Prostějov - HC Stadion Litoměřice
HC Baník Sokolov - SK Horácká Slavia Třebíč
AZ RESIDOMO Havířov - SK Trhači Kadaň
HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem
VHK ROBE Vsetín - HC Benátky nad Jizerou
HC RT TORAX Poruba - HC Slavia Praha
Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava
HC ZUBR Přerov - ČEZ Motor České Budějovice

Středa 20. listopadu – 24. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov
ČEZ Motor České Budějovice - Piráti Chomutov
HC Dukla Jihlava - HC RT TORAX Poruba
HC Slavia Praha - VHK ROBE Vsetín
HC Benátky nad Jizerou - HC Frýdek-Místek
HC Slovan Ústí nad Labem - AZ RESIDOMO Havířov
SK Trhači Kadaň - HC Baník Sokolov
SK Horácká Slavia Třebíč - LHK Jestřábi Prostějov

Sobota 23. listopadu – 25. kolo
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litoměřice
LHK Jestřábi Prostějov - SK Trhači Kadaň
HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem
AZ RESIDOMO Havířov - HC Benátky nad Jizerou
HC Frýdek-Místek - HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín - HC Dukla Jihlava
HC RT TORAX Poruba - ČEZ Motor České Budějovice
Piráti Chomutov - HC ZUBR Přerov

Středa 27. listopadu – 26. kolo
HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
ČEZ Motor České Budějovice - VHK ROBE Vsetín
HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek
HC Slavia Praha - AZ RESIDOMO Havířov
HC Benátky nad Jizerou - HC Baník Sokolov
HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov
SK Trhači Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč

Sobota 30. listopadu – 27. kolo
SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou
HC Baník Sokolov - HC Slavia Praha
AZ RESIDOMO Havířov - HC Dukla Jihlava
HC Frýdek-Místek - ČEZ Motor České Budějovice
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba - Piráti Chomutov

Pondělí 2. prosince – 28. kolo
HC Stadion Litoměřice - HC RT TORAX Poruba
Piráti Chomutov - VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
ČEZ Motor České Budějovice - AZ RESIDOMO Havířov
HC Dukla Jihlava - HC Baník Sokolov
HC Slavia Praha - LHK Jestřábi Prostějov
HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Trhači Kadaň

Středa 4. prosince – 29. kolo
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Litoměřice
SK Trhači Kadaň - HC Benátky nad Jizerou
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava
HC Baník Sokolov - ČEZ Motor České Budějovice
AZ RESIDOMO Havířov - HC ZUBR Přerov
HC Frýdek-Místek - Piráti Chomutov
VHK ROBE Vsetín - HC RT TORAX Poruba

Sobota 7. prosince – 30. kolo
HC Stadion Litoměřice - VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba - HC Frýdek-Místek
Piráti Chomutov - AZ RESIDOMO Havířov
HC ZUBR Přerov - HC Baník Sokolov
ČEZ Motor České Budějovice - LHK Jestřábi Prostějov
HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha - SK Trhači Kadaň
HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem

Instagram Youtube