Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Další povedený ročník AZ Open je za námi

28.07.2019 | Sarah Ráblová

Další skvělý ročník tenisového turnaje AZ Open se odehrál v sobotu 27.7. v areálu Tennis Hill v Havířově-Životicích.

O umístění bojovalo celkem 72 hráčů. Mezi nimi opět nechyběli ani členové vedení klubu Jaroslav Mrowiec a Aleš Bambula. Ve svém nabitém rozvrhu si na turnaj udělal čas i odchovanec klubu David Pastrňák, kterého všichni rádi viděli a dokonce došlo i na předání vzácného dárku.

Podpořit hráče přicházeli členové rodiny, přátelé, i kolegové. V hledišti se objevil například trenér A týmu Jiří Režnar, trenér juniorky Tomáš Potěšil a hráči A týmu Jakub Kotala, Jaroslav Mrowiec ml. i vedoucí mužstva Vladislav Kozel.

Celý turnaj měl pod kontrolou náš hlasatel Vladislav Krč a našli se i malí fanoušci, kteří také dohlíželi.

Kromě malé přeháňky turnaj po celou dobu provázelo pěkné počasí, dobrá nálada hráčů i hostů, skvělá hudba, výborný oběd a před koncem turnaje si všichni mohli zajít i pro grilovanou klobásu nebo hermelín.

A jak vše nakonec dopadlo?

Vítězi celého turnaje se stali Aleš Bambula a Martin Pucan.

Na druhém místě se umístil bývalý redaktor hc-havirov.cz Jozef Valenčík s Tomášem Milerským.

Třetí příčku obsadila dvojice Miroslav SkácelStanislav Streich.

A místo pod nimi vybojovala dvojice Jan Daneček a Michal Zakuťanský.

Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník.