Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Hokejová tombola na zápasech AZ – vyhrát můžete tisíce

23.12.2019 | Klub

Od 30. prosince se na domácích zápasech AZ mohou fanoušci těšit na novinku v podobě hokejové tomboly 50:50.

Tombola funguje na klasickém principu koupě losu, který se dává do slosování. Pro daný zápas jsou platné losy zakoupené v den zápasu u klubových kamelotů, kteří jsou viditelně označení logy Chance. Každý zakoupený los se načítá do systému a po uzavření prodejů daného dne se elektronicky vylosuje výherní los.

Jeden los stojí 50 korun. Prodávat se začínají před zápasem a uzávěrka prodeje je po 2. přestávce. Na každém zápase lze prodat až 2000 tiketů. Do tomboly se mohou zapojit pouze starší 18 let.

„Při prodeji všech 2 000 ks sázkových tiketů je herní jistina 100.000,-Kč. 50 % herní jistiny je určeno na jedinou peněžní výhru pro 1 sázejícího držícího vylosovaný sázkový tiket. Zbývajících 50 % herní jistiny je určeno pro provozovatele, který ji použije na podporu hokejové mládeže HC AZ Havířov. Minimální výhra v rámci předmětného utkání je vždy 2 000,- Kč.

Slosování proběhne v průběhu 3. třetiny, kdy bude moderátorem vyhlášen výherní tiket, jehož číslo se zároveň objeví i na světelné tabuli. Výherce se musí dostavit nejpozději do 10 minut po konci utkání na určené místo.

„V případě, že se výherce v uvedené lhůtě pro svoji výhru nedostaví, jeho nárok na výhru zaniká. Nevyzvednutá výhra poté propadá provozovateli, který ji použije na podporu hokejové mládeže HC AZ Havířov.“

Zapojením se do tomboly dává Výherce dobrovolně svůj výslovný souhlas s pravidly soutěže.

S podrobnými pravidly se seznamte ZDE.