AZ Havířov

Hurá na polévku - ve čtvrtek budou AZeťáci vařit cibulačku

11.06.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Ve čtvrtek 14. června 2018 od 13:00 do 19:00 pořádá Armáda spásy v Havířově akci POLÉVKA JE GRUNT.

Akce je spojením dne otevřených dveří v Domě pro matky s dětmi v Havířově s vařením polévky, která je jedním ze symbolů Armády spásy. Do vaření polévek se zapojily organizace, se kterými Armáda spásy v rámci Havířova spolupracuje. Jedním z partnerů je i AZ Residomo Havířov.

Na akci bude vařit několik týmů. „V současné době máme přislíbenou účast Nadace OKD, hokejistů AZ Havířov, Portavity a Adry“, hlásí za organizátory Alica Neupauerová, a dodává. „Uvařená polévka se následně vydává návštěvníkům k ochutnání. V rámci akce je pak dále naplánován hudební program, aktivity pro děti, grilování, posezení v kavárně s doprovodným programem.“

Za AZet přijdou své kuchařské umění představit hráči Honza Maruna a Kuba Matai a také trenér Jiří Režnar.

„Vařit budeme francouzskou cibulačku s toastem, tak přijďte ochutnat,“ zve Honza Maruna, který se netají tím, že vaří rád a často.

„Srdečně děkujeme všem partnerům za spolupráci a těšíme se na společně strávené odpoledne,“ zve hlavní organizátorka Alica Neupauerová. Přijďte tedy i vy strávit pohodové odpoledne na této charitativní akci. Budete mít jedinečnou moznost vidět naše hokejisty v roli kuchařů, ochutnat polévku, kterou uvaří a samozřejmě poklábosit v uvolněné atmosféře.

Instagram Youtube